| Renesmee47 a întrebat:

Ce cadou sa'i fac iubitului meu de "ziua indragostitilor"vreau ceva frumos si original, sau poate o surpriza.Am implinit 3 ani.Va rog sfaturi utile.

4 răspunsuri:
| h3r a răspuns:

După 3 ani nu mai stai să te gândești ce și cum. Cumpără-i ceva diferit, romantic, amuzant... ceva simplu dar care să vă reprezinte pe amândoi, relația voastră...o amintire plăcută... ceva ce ține de voi. Nu te ingrijora, vei găsi ceva potrivit. Iubiți-vă în continuare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce crezi ca ii trebuie ceva fizic sa ii arati dragostea? eu nu va pot intelege mentalitatea asta, nici in o suta de ani.

| Țoglă a răspuns:

Ia-ți un ruj de culoare roșie și dăi bătaie la bătucit buricul

| andru10best a răspuns:

Eu iti propun sa plecati undeva 1-2 zile. Nici nu trebuie sa fie foarte departe de unde stati, daca nu dispuneti de banuti sau timp. Important este sa aveti intimitate.
Ideea este sa ii cumperi ceva care nu o sa uite vreodata, o amintire. Mergand undeva unde puteti fi doar voi doi pentru o perioada ii vei crea o amintire extraordinara. Succes!