| anonim_4396 a întrebat:

Ce cadou sa ii fac iubitului de ziua lui de nastere tinand cont de faptul ca nu am foarte multi bani?
Cat mai multe ideei repede va implor
Multumesc! Funda si vot.

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Orice cadou vei cumpara se va bucura. Gestul conteaza. happy

| valentino52 a răspuns:

Cadoul ideal ar fi sa ma scoata prietena mea la un bar/cafe/lounge sa ma imbete si sa profite de mine laughing for a change

| wolder a răspuns (pentru valentino52):

Sa profite de tine? in ce fel? sa-ti fure banii din portofel? rolling on the floor

| culmea a răspuns:

Intr-un plic pune o inimioara.

| AcelTipArogant981 a răspuns:

Un pachet de prezervative sa-l folosititi amandoi happy

| wolder a răspuns (pentru AcelTipArogant981):

Avem destule. Aproape toata colectia Durex. altceva?laughing

| bruneta27 a răspuns:

O bratara de argint mai subtire nu costa mult sau o perna ceva cu poza voastra... parfumurile si altea alea sunt deja prea des folosite si nu prea mai incanta pe nimeni... iai ceva semnificativ gestul conteaza