| Făraş a întrebat:

Ce cadou sa ii fac,, prietenei" mele asa mai special ca ea pleaca in grecia maine si vreau sa ii fac un cadou inainte sa plece :X plz repedeeee! Fundoi:X

Răspuns Câştigător
| Maariia a răspuns:

Poti sa ii cumperi o rama in care sa pui o fotografie cu voi doi; sau o jucarie de plus sa isi aduca aminte de tine mereu si doarma cu eabatting eyelashes... succes.

9 răspunsuri:
| Timmotey a răspuns:

Un buchet de flori eu astept flori de la baieti dar ei imi iau maimutoaie de plus sau ia-i o bijuterie hmm poate un inel?

| Chriistos a răspuns:

O racheta nucleara.

| Făraş explică (pentru Chriistos):

Poate o mata nucleara...lu' tactu straight face

| Chriistos a răspuns (pentru Făraş):

Ma-ta*. Poti sa incerci, e posibil sa ii placa. Succes smug

| muffinfactory a răspuns:

Ce categorie "potrivita"

| Sonia10 a răspuns:

O perna personalizata cu voi doi, sau un ceas...nu prea imi mai vin in minte, dar oricum, ceva care sa ii arate cat de mult tii la ea, daca ii cumperi ceva care se termina, ca de exemplu un parfum, nu prea ar fi chiar atat de special, cum spui tu. Bafta!happy

| Xxgh0sTxX a răspuns:

Sfatul meu este sa-i dai o bratara sau un medalion.

| Xxgh0sTxX a răspuns:

Sfatul meu e sa-i dai o bratara sau un medalion, fetele tin la chestiele astea.

| ruxxi a răspuns:

Bratara, Lantisor, Inel, Un ursulet care tine in mana o inima. sau ai putea sa.i personalizezi o perna cu fotografia voastra big grin funda?