| BlueLine a întrebat:

Vreau si eu o idee cam ce cadou surpriza sa ii fac prietenei mele big grin
Dar ceva mai special vreau tongue
fundita tongue

Răspuns Câştigător
| xxxRob3rtaxxx a răspuns:

Poi depinde ca daca ai multi bani poti sa o duci intr-o excursie superba ce i-ar placea unei fete, dar daca esti om mai simplu gestul conteaza si va fi ceva special deoarece vine si de la un om special. Tu pentru ea esti un om special asa ca se va bucura si la o mica felicitare facuta de mana ta deci...nu stiu daca iti va fi de folos raspunsul meu dar eu zic sa ii arati din toata inima ca o iubesti si sa o faci s ase simta ca o printesa si cred ca nu iar displacea un cadou ca de ex. un parfum, o haina ceva dragut dar nici chiar ceva care sa coste o caruta de baniwinking