| mee_3494 a întrebat:

Ce conteaza cel mai mult pentru baietii la fete? corpul sau fata? si ce adora ei la fete?

Răspuns Câştigător
| protos87 a răspuns:

Personal nu am apreciat niciodata 100% corpul, pentru ca frumusetea e efemera, dar in acelasi timp, impactul vizual si prima impresie ti-a faci privind corpul unei fete. Mai intai un tip se uită la față, apoi la corp și la sfârși o ascultă. Baftă!

5 răspunsuri:
| moniii a răspuns:

Pai depinde de baiat big grin uni baieti corpul alti fatabig grin
daca ai norocul sa fie un baiat cuminte ma refer sa nu`si bata joc de fete cred ca tot happy ...zambetulhappy
toti baieti adora un zambet ...de la fata happy:* sper ca te-am ajutat tongue
daca se poate fundita

| UniCool a răspuns:

Gandeste-te ce apreciezi tu mai mult la un baiat, felul cum arata sau cum se comporta cu tine si in general.eu ador la prietena mea zambetul ei de aceea o fac mereu sa rada chiar si cu riscul de a parea caraghios.
Sunt multe aspecte care ne atrag fata de sexul opus si variaza de la fizic la psihic, majoritatea baietilor iau ca prim reper fizicul.De asemenea conteaza si felul cum arati in general, cum te imbraci etc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unii baieti, sinceri iubesc fata. altii stau pe interes, sex etc. poti sa iti spun sigur ca : toti "cocalari" de genu care fumeaza, injura mereu etc. sigur sunt pe intere. ai grija cu cine te bagi.happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca ambele! Dar mai presus de amandoua, aceste frumuseti, mai conteaza si personalitatea acesteia.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intai si intai, sexul. dupa aia corpul.si tarziuu de tot sufletul.