| Anda1708 a întrebat:

Conteaza mai mult fata sau corpul unei fete?

8 răspunsuri:
| deeadeea111 a răspuns:

Cel mai mult conteaza sufletul, cai frumusetea trupului e trecatoare.

| Seepty a răspuns:

Conteaza amandoua pentru un baiat dar cel mai bine e sa ai fata.

| CrissuCrissPwpic a răspuns (pentru Seepty):

Eu cred ca o fata trebuie sa fie si buna la suflet nu doar frumoasa la corp

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru mine conteaza mai mult fata, dar nici la corp sa nu fie de-o juma de tona sau de 30 de kile uda si cu frigideru' in brate.

| Madayna a răspuns:

Amandoua conteaza, trebuie sa ai un corp armonios.

| only2k a răspuns:

Părerea mea e că ar trebui ca fiecare din noi băieţii happy să ne uităm la câte-un pic din fiecare, îţi dai seamă că niciun băiat nu vrea să meargă cu o fată urâtă pe stradă, dar nici să fie "bătută-n cap" sigh! Deci contează ambele cât de câtpuppy dog eyes dar şi caracterul respectivei persoane. Spercă te-am ajutatpuppy dog eyes!

| bettysk8 a răspuns:

Sall! Pentru unii conteaza frumusetea interioara, bunatatea, umorul, seninatatea, inteligenta ...Pentru altii conteaza doar aspectul sau banii(mai nou). Insa multi se uita la ambele si "fac o medie"! Zi buna si sper ca te-am ajutat!

| CrissuCrissPwpic a răspuns:

Parerea mea este ca ambele sunt importante atunci cand vine vorba despre frumusetea unei fete, dar sa stii ca poate fi frumoasa la fata si corp dar urata(rea) la inima.

Sper ca te-am ajutat!