| AdrianaB1 a întrebat:

ce adoră băieții la fete, dar sincer?

8 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

În materie de vestimentație, în materie de artă culinară,?

| AdrianaB1 explică (pentru sierra1):

In general, comportamentul, poate anumite gesturi.

| sierra1 a răspuns (pentru AdrianaB1):

Băieții nu prea adoră, sunt oarecum imuni la asta (fetele spun în acest caz, neșimțiți)
Dar cred că sunt încântați să fie în centrul atenției lor.

| siriusblack98 a răspuns:

Sa adoram chestii in general la femei nu prea este in natura noastra.Ca fiecare barbat are anumite gusturi si preferinte in materie de femei este cu totul alta poveste.Mie personal imi place sa fie scunda (mignona), sa fie mai timida, nu foarte intepata si tupeista, dar totusi sa nu-i fie teama sa vorbeasca, sa fie ingrijita dar totodata sa nu foloseasca o tona de machiaj pentru ca asta ma enerveaza peste masura.Anyway preferintele mele nu se aplica tuturor barbatilor. Iarasi, eu personal nu sunt fanul formelor demne de o actrita din filmele pentru adulti.Stiu ca nu este raspunsul dorit de tine dar te sfatuiesc sa pui in dreptul ''ce adora barbatii la o femeie'' un semn al intrebarii pentru ca tine de subiectivitate.

| AdrianaB1 explică (pentru siriusblack98):

Eu sunt slaba, si nu ma simt deloc bine.

| siriusblack98 a răspuns (pentru AdrianaB1):

Daca tu esti in poza de profil esti o fata foarte frumoasa dupa parerea mea.Cel putin atat cat se vede din cauza ochelarilor de soare.Nu mai incerca sa fii ca altcineva.Esti perfecta deja.

| HadesSs a răspuns:

De la fundul apetisant pana la felul de a fi, felul cum te trateaza happy

| Victoria18 a răspuns:

Depinde de baiat.