| anonim_4396 a întrebat:

Ce lucruri adora baietii la fete? :3

11 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Fundu, sanii greutatea ideala intrre 50 si 67 kg. Multi sant disperati si se arunca la alea grase laughing)

| RAY a răspuns:

Dar tu ce crezi ca adoram?

| Freya1 a răspuns:

Eu din cate am inteles si vazut in decursul anilor baietilor in afara de formele corpului,sex...vor sa nu se schimbe de cum erau cand le-au luat,sa fie deschise la nou,sa le accepte deciziile,sa fie cuminti, sa fie naturale, sa fie mature, sa le semene, sa ii aprecieze etc...
Dar acum sunt fel si fel de oameni, nu la toti le place acelasi lucru.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Când fac miscãri feminine, in afarã de fund si tâte si Când fredoneaza incet o melodie. happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sufletul

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nu la toti le place aceleasi lucru.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Așa-i.Trebuia să adaug și "sau lipsa lui".

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca e fata ce mai conteaza? laughing

| Logann a răspuns:

La prima vedere, simetria sprancenelor si structura osoasa. Dupa o intalnire doua, se schimba treaba. Baietii deja aprecieaza simetria senvisului.

| ValentinDnd200x a răspuns:

Nu ii asculta pe astia, pe langa forme ei vor sa fii mai scunda decat ei penteu a nu fi superior lor, sa fii independenta si sa nu fii ca toate celalalte (cu trendingul asta). Un parfum te-ar ajuta. incearca sa fii naturala, sa te bagi in vorba cu ei. Un trick psihologic: imbracate in rosu mai deswinking