| ccriss a întrebat:

Dc conteaza asa de mult corpul unei fete ca aspect?straight face

Răspuns Câştigător
| alexwars a răspuns:

Barbatilor din ziua de azi le pasa mai putin de interior decat de exterior (bine mai pot fii si excepti dar foarte raar, ca si ospecie pe cale de disparitie) nu stiu sa explic de ce le pasa atat de exterior.

| ccriss explică (pentru alexwars):

Da ...pacat ca frumusetea e trecatoare

11 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Iti plac cactusii? Aia cu tepi enormi,chiar daca sunt infloriti...
Trandafirii,iti plac? Si ei au tepi,dar mai mici...
Vezi ce mult conteaza impresia optica?
E prima informatie pe care o prelucreaza creierul tau.
O fata cu un corp subtirel,frumos si bine proportionat,te va impresiona placut din prima clipa.
In timp ce o alta, cu niste kilograme in plus, ceva mai greu te va convinge sa-i zambesti.

| music1is2life a răspuns (pentru greece12):

Da dar daca ii va spune un banc si incepe sa rada ala laughing)?

| greece12 a răspuns (pentru music1is2life):

Sunt de acord cu tine, dar de cate ori in viata ai oprit un necunoscut care-ti place ca sa-i spui un banc?happy

| Emazio a răspuns:

A fost o perioada in istorie in care sa nu conteze aspectul fetei?,femeiele au aspectul barbati forta(emo se exclud),dar nu toti baieti se uita numai la exterior, exteriorul este una din ele, si fetele se uita la exteriorul baietilor nu numai la interiorwinking

| karinamark a răspuns:

Pai gandeste-te si tu.Ti-ar placea ca prietenul tau sa fie deformat si fara nici un aspect? Sincer ma indoiesc.

| ccriss explică (pentru karinamark):

Nu la asta ma refeream dar daca ai picioare putin mai groase sau ce stiu eu ce mai altfel deja esti nasoalalaughing

| karinamark a răspuns (pentru ccriss):

Ok pai daca ai mici defecte incearca sa le compensezi prin persoana ta. arata caa esti o fata draguta si de treaba, fi pozitaiva si plina de viata.Asa lumea nu te va mai judeca dupa aspectwinking

| Luka杀手的女孩 a răspuns:

Ce intrebare! Pai, baietii vor fete calumea nu lesinate si deformate deci mai gandeste-te inainte sa pui o intrebare de asta

| oananecula a răspuns:

In ziua de azi conteaza mai mult cum arati deoarece baitetii nu se uita la sufletul fetelor ci se gandesc doar la sex. acum sincer. baietii care sunt cu fete care arata mai putin bine, dar au un suflet bun sunt ca o specie pe cale de disparitiewinking