| Vegeta07 a întrebat:

Ce conteaza?
Marimea sau grosimea, in timpul actului

Sa nu aud pe RAY27TMM ca imi explica nu conteaza astea, eu am priceput dar vreau sa stiu ce conteaza in timpul actului big grin

13 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Vorbesti de clona mea virtula, conteaza grosima dar si marimea, un penis gros atinge pereti vaginali astfel vaginul trimite semnale de placere spre creier ceea ce determina orgasmul, dar desigur cel mai important e aspectul fizic, degeaba o ai mare, groasa daca nu arati bine
recomand o carte sa o citesti poate ca vei intelege ceva https://www.scribd.com/document/351269981/Paradigma-pleistocenului

| PersonajFictiv a răspuns (pentru RAY):

Mi se pare interesanta cartea, am citit cateva randuri.
De cine este scrisa?

| RAY a răspuns (pentru PersonajFictiv):

Am gasit-o pe softpedia, am citit-o si am spus hai sa o pun acolo, cred ca de o persoana cristi de acolo, e un user care explica mult mai bine ca mine tot ce inseamna atractie, sexualitate, i poti citi postarile daca vrei
https://forum.softpedia.com/......istocenic/

| PersonajFictiv a răspuns (pentru RAY):

Mersi,o sa ma uit, atata timp cat e realist merita sa citesc ce scrie.
big grin

| Vegeta07 explică (pentru RAY):

Puteam sa jur ca o sa zici de atractie fizica, stiu ai dreprate
Dar eu am intrebat dintre grosime si marime.
Oricum mersi

| RAY a răspuns (pentru Vegeta07):

Man aia e prima impresie, raspunsul e grosimea, degeaba e mica si subtire ce simte fatuca aia, dar sa fie si mai mare ca sa intre acolo cat mai adnc

| RAY a răspuns (pentru PersonajFictiv):

Imi place ca e genul care poate dovedi ceea ce afirma, a distrus mitul ca personalitatea atrage chiar acolo pe site, doar fizicul conteaza ca prima impresie, personalitatea apoi, dar cum fetele baga baieti cu personalitate in zona morti se dovedeste ca fara atractia fizica nu exista o relatie nici ca iubirea apare in timp

| Vegeta07 explică (pentru RAY):

Daca e lunga si subtire ce rost are?; D
Numai sa gadile eventual

| RAY a răspuns (pentru Vegeta07):

Dar doar sufletul conteaza man ala e si lung si gros

| Violleta2022 a răspuns:

Conteaza amandoua!
Un penis subtire si lung nu are nici o valuare, la fel cat si un penis mic dar gros.

| corbulalbrosu a răspuns:

Norbi07 a întrebat:
Ce conteaza?
Marimea sau grosimea, in timpul actului. Poate ca vei reusi sa intelegi faptul ca pe parcursul intretinerii unui contact sexual in primul rand conteaza EXPERIENTA sexuala, la fel de mult ATITUDINEA/COMPORTAMENTUL fata de iubita/partenera si in mod absolut precis si sigur LUNGIMEA TIMPULUI de coit efectiv/continuu si nu in ultimul rand pe cat iti sta in putinta, provocarea ORGASMULUI la finalizarea sexului. Indiferent de cat este de lung si gros penisul, te poti c@c@ pe el daca nu-i oferi femeii iubite; atentie si placere in timpul coitului, iar la final.....satisfactia orgasmului. big grin

| LoveSleep a răspuns:

Contează să știi ce să faci cu ea.

=]], nu m-am putut abține, genială fraza asta.

| DrGoogle a răspuns:

Cel mai mult conteaza cum o folosesti happy