| tonyc7 a întrebat:

Ce conteaza pentru o femeie mai mult la un barbat? Parfumul cu care barbatul se da sau modul elegant in care acesta se imbraca?

10 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Banii pe care el îi are pe card sa i faca dînsei mofturile, mare, munte calatorii in strainatate mese la restaurant, eventual sa i cumpere o masină o vilă, numai conteaza parfumul lui ca ea nu stă cu el pentru un parfum amarît.

| tonyc7 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Stiu asta...dar totusi... intre cele doua variante, care conteaza mai mult?

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru tonyc7):

I ti dai seama ca nu toate femeiile sunt la fel, unora le place parfumul altora modul in care te imbraci, dar cel mai mult le place modul in care le tratezi adica sa le iubesti sa nu fi violent sa nu injuri in prezenta ei intr-un cuvint sa stii sa te comporti frumos cand i esi cu ea in societate este cel mai de pret lucru pe care ele pun accentul, nu pe un parfum care i cîteva ore se duce mirosul, sau pe un costum elegant dar pe care il poti păta la masă, calitatile tale alea ies in evidenta, putine femei gasesc barbati adevarati, restul dau de lichele care le bat le inșeala etc.

| Violleta2022 a răspuns:

Sa fie curat, frumos parfumat si elegant, vorbind respecutos, frumos si elevat.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Nimic din cele doua.
Femeile se indragostesc de comportament, se lasa ghidate de atractie... Nu stau sa-ti miroase parfumul si nici nu se indragostesc de hainele tale.
Abia dupa ce un barbat le atrage prin atitudine, incep sa studieze detaliile.

| Hammurabi a răspuns:

Testează singur.
Îmbracă-te super elegant și bagă un parfum scump.
Să ne spui și nouă dacă ai avut mai mult succes la femei.

| Mayhem666 a răspuns:

Cel de-al cincilea membru sa fie mare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mentalitatea.

| tonyc7 explică (pentru anonim_4396):

Asta probabil in cazul in care e vorba de o femeie intelectuala... Si da, chiar e o intelectuala. happy

| Anutsaa122 a răspuns:

Ambelewinking