| Sulty_Mihai_1986 a întrebat:

Voi ce credeti? Femeile sunt mai atrase de infatisarea barbatului (cum se imbraca, parfumul, accesoriile, chipul) sau de modul cum gandeste si de faptul ca are multe subiecte de discutat cu el?

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

Depinde despre care femei vorbim. O „pitzy" nu va avea oricum ce să discute, că nu știe nici să lege ea însăși două vorbe coerent, dar un mascul cu pătrățele și cu un lanț de aur ca ăla de la vapoare atârnat de gât „ie" moartea ei.
O fată mai destupată la minte va aprecia un băiat curat, dar nu neapărat cu haine de firmă și parfumuri Hugo Boss sau Armani, dar nici cu cristian Dihor. În schimb, acel tânăr va primi cartonașul roșu în secunda numărul doi dacă nu e în stare să discute măcar despre cărți și filme (inclusiv seriale), eventual ceva artă, turism etc.

20 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Femeile,barbati sunt atrasi de aspectul fizic care declanseaza dorinta sexuala, personalitate nu declanseaza nici o dorinta sexuala, si tu ca baiat daca privesti una frumoasa dar isi intra penisul in erectie sti ce personalitate are? hai sa vorbim de ana care e olimpica la mate, are o personalitate minunata, na ai simti ceva? sau http://assets.acasatv.ro/......ele_25.jpg
este suficient o milisecunda ca sa ne simtim atrasi de cineva, ma simt atras de x vorbesc cu el, la fete e altceva ele baga baieti de care nu sunt atrase in lista prietenelor de sex masculin
la tine in scoala baiatul ala popular cum e e urat? crezi ca dorian popa are multe like urii ca vezi doamne ce personalitate are https://www.facebook.com/DorianPopaOfficial/

976.333 persoane apreciază asta şi 962.785 persoane urmăresc asta

atractia e involuntara nu noi decidem de cine suntem atrasi,fetele spun ce vor nu de ce se simt atrase ca nici ele nu stiu cum tu nici nu sti pana se produce acel lucru, faza cu personalitatea sunt basme, femeile prefera barbati inalti, musculosi, vocea groasa, fata lata vorbim de barbati

http://assets.sport.ro/......i-an_1.jpg
gen asta,dar vezi tu multi nu aratam asa ele se compromit cu uni pentru banii sau stau cu uni sa nu fie intre pana dau de unu de asta, apropo mascul e ala care e smecher care invarte banii, care e manipulator, ipocrit, mincinos care stie sa se descurce in viata nu un tocilar

| RAY a răspuns (pentru RAY):

Https://www.youtube.com/watch?v=GJjCfF0nlIg

27,789,150 views
ce frumos suflet are dorian popa, sigur e calugar baiatul

| RAY a răspuns:

Nu ma mir ca ai dat fundita celui care ti-a dat o speranta e ceva uman, las ca vei vedea ca realitatea difera, multa bafta in viata

| Sulty_Mihai_1986 explică (pentru RAY):

Sincer voiam sa iti dau tie. Dar ma deranjeaza faptul caci continutul tau a fost copiat. Oricum, mersi de toate parerile voastre. Ideea e ca nu am facut acest "topic" doar pentru mine. Mai sunt si altii care se intreaba de acest lucruwinking

| RAY a răspuns (pentru Sulty_Mihai_1986):

Copiat de unde? ca sunt curios si eu?

| Sulty_Mihai_1986 explică (pentru RAY):

"976.333 persoane apreciază asta şi 962.785 persoane urmăresc asta"
Ce ar trebui sa reprezinte asta?

| RAY a răspuns (pentru Sulty_Mihai_1986):

Era o dovada de pe Facebook lui, tu nu intelegi ca un articol trebuie sa aiba si dovezi asta nu inseamna copy paste, eu ce afirm demonstrez, dovedesc

| Sulty_Mihai_1986 explică (pentru RAY):

Ok, imi pare rau atunci. Imi cer scuze.

| RAY a răspuns (pentru Sulty_Mihai_1986):

Eu am vrut sasi demonstrez ca dorian popa care arata hot trebuie sa recunosti asta,tipul atrage si un hetrosexual la cat de bine arata, baiatul asta are sute de mii de fane de ce? din cauza personalitati lui? nu e din cauza ca arata hot de fapt, imagineazati sa fi fata si sa fi topita de el nu ai nevoie de nici o personalitate, inteligenta conteaza chimia aia atractia, asta e un mascul care putea fi un vanator bun, du-te la sala baga culturism, cardio

| Sulty_Mihai_1986 explică (pentru RAY):

Iti multumesc mult de sfaturi. Imi pare rau ca nu ti-am dat tie funda ca totusi ai scris ceva... Dar am crezut ca e copy-paste. Sorry!

| RAY a răspuns (pentru Sulty_Mihai_1986):

Egal asta nu conteaza important este sa intelegi ca multi mint doar ca sa poate trai in lumea lor ipocrita, vei vedea ca multi isi vor spune ca banii nu conteaza sau fizicul, totul conteaza in viata

| Sulty_Mihai_1986 explică (pentru RAY):

Da, dar un lucru este suprem. Anume banul...

| RAY a răspuns (pentru Sulty_Mihai_1986):

Depinde de situatie man, eu respect un om de omenie decat un bogatas care sa imbogatit furand

| Violleta2022 a răspuns:

Eu sunt atrasa de un barbat inteligent, nu de fizicul sau imbracamineta lui.

| Nemessys a răspuns:

De cele mai multe ori, aspectul fizic creeaza prima impresie despre o persoana. Poate chiar si una care sa fie permanenta si nu stiu cum naiba, dar pentru unele, ii ofera o impresie ca daca este (cum ai descris tu mai sus ), e barbatul perfect.
Pentru intrebarea asta, femeile se impart in 2 categorii.
1. Pentru alea mai fitoase, nebune, care se cred regine si au o groaza de aere in ele, bineinteles ca nu pot accepta un,, fraier" pe langa ele. Vor unul care sa le faca toate poftele. Mai pe scurt, un sclav. Eu unul urasc cuplurile de genul asta pentru ca nu exista pic de respect in el.
Iar pentru alea mai cuminti, chiar daca aspectul fizic al barbatului le cam dezamageste la prima intalnire si isi cam fac o parere, nu e nimic, pentru ca odata ce ajung sa cunoasca acel barbat, bineinteles ca parerea se schimba si aspectul fizic nu o mai afecteaza asa de mult cum o afecta la inceput. Asta doar in cazul in care acel baiat este urat laughing.
Oricum asta e ceva normal :,, reginele cu cocalarii" si fetele cuminiti cu baietii cuminti. happy

| Samariteanul a răspuns:

Femeile sunt atrase de ambele lucruri.Trebuie sa fi si bine imbracat, parfumat si aranjat, dar sa fi si inteligent, pregatit sa abordezi diferite teme.Stiu...e greulaughing

| DrGoogle a răspuns:

In ziua de azi nimeni nu mai stie ce anume le atrage pe femei, daca ai un portofel gros si o mansina bengoasa ar trebui sa fie ok laughing

| IoanaPuppy31 a răspuns:

Buna,
Fetele se simt mai atrase de baietii care se dau cu parfum. De asemenea tinem cont de felul cum vorbeste, cum gandeste. Nu ne plac cocalarii, aia care se uita dupa toate fetele, mincinosii si uram din tot sufletul baietii care nu au bunele maniere. Conteaza extrem de mult sa fi deschis la orice discutie, sincer ( decat sa o ranesti mai bine evita) si cei care asculta de noi gen cand avem nevoie sa vorbim voi va faceti putin de timp ..asa ne aratati interes.

| Mada1920 a răspuns:

De ambele lucruri,la prima vedere ca fata te uiti daca este ingrijit si aici include,curat,haine curate si ingrijite,tuns,cu unghiile curate etc dar apoi si de ce il duce capul, cat de normal este mintal, cum gandeste, daca stie sa vorbeasca, cum vedea viata etc.

| MaTeOGG a răspuns:

Am descoperit raspunsul celei mai grele intrebari din lume!
Cum intelegi femeile? Raspuns : Nu le intelegi, e imposibil, mai usor ajunge Romania asta ceva bun.