| LovelyAnna a întrebat:

Ce credeti ca ar trebui sa fac? De vreo 2 saptamani diriga m.a mutat cu baiatul pe care il plac in banca. O prietena mi.a zis ca sa ii dau id.ul lui ca sa il intrebe daca vrea sa fie cu mine, dar eu nu sunt sigura ca sa il intrebe pentru ca imi este foarte frica de raspunsul lui... Mie teama ca o sa zica nu si mai este si chestia ca stau cu el in banca si va dati seama ca o sa imi fie rusine sa mai vorbesc cu el daca o sa zica nu... fundita:X

6 răspunsuri:
| LovelyAnna explică:

Pai si daca o sa spuna nu? eu ce o sa fac?straight face

| ziggy2002 a răspuns:

Nu iti fie frica! INTREABAL! Funda?

| Bodea_Stefana_1990 a răspuns:

Eu zic ca cel mai bine este sa intrebe cineva daca te place sau nu stiu... daca ati putea fi prieteni?

| xAleexandraax a răspuns:

Pai cere-i id-u si vorbeste cu el. dai din vorba in vorba. si vezi si dupa emoticoane. si dupa felu in care iti vorbeste. iti urez bafta multa!
fundita? puppy dog eyes

| LovelyAnna explică (pentru xAleexandraax):

Pai si daca o sa spuna nu... eu ce o sa fac? sad

| xAleexandraax a răspuns:

Nu trebuie sa piu raul in fata binelui :* Fii optimista!