| MissBlack a întrebat:

Ce credeti de situatia aceasta:Astazi prietena mea m-a sunat sa imi spuna ca iubitul meu si inca un coleg au venit sa o intrebe daca vine pe afara si ea a zis nu ca avea treaba.Si dupa m-a intrebat daca au venit la mine si i-am zis ca nu.Am decis sa il sun sa il intreb daca mai vrea sau nu sa fie cu mine, daca ii place de mine sau nu si daca a acceptat sa fim impreuna de plictiseala si fiindca nu avea ce sa faca.Sambata a zis ca ma suna sa ne intalnim daca nu are nimic de facut si am asteptat ca proasta 3 ore sa ma sune si nimic, si duminica ma suna el de 2 ori eu dormeam a treia oara am raspuns si a zis sa il sun eu nu l-am sunat imediat si dupa o ora jumate si pe urma mi-a spus ca a asteptat o jumatate de ora sa il sun ca era la prieteana mea cu colegul nostru sa ne intalnim.Credeti ca ii place sau nu de mine? Desi a zis ca ii place de mine si ca nu isi bate joc desi eu cred ca isi bate joc de mine. O fi bine s aii dau liber? Multumesc ca ati citit asa de mult(daca ati citit totul). funda + vot.

9 răspunsuri:
| IloveME a răspuns:

Te-ai gandit ca la coleg poate ii place prietena ta si fiind mai timid apeleaza la prietenul tau?
nu te gandi sa-i dai liber, incearca sa vezi lucrurile cu altii ochi! stiu ca te doare pentru ca ar trebui sa vina la tine si dupa sa va ducetzi la prietena ta! dar asta se poate rezolva, daca deschizi o discutzie cu el fata-n fata.intreaba-l c sentimente are pentru tine!
succes!

| MishikiCrisy a răspuns:

Sigur nu ii mai place de tine. Daca il placi mult vorbeste cu el despre asta, dar daca stii ca iti va fi si usor fara el si crezi ca vei gasi pe altul spune-i ce s-a intamplat si dai papucii.

| Patry a răspuns:

Ce afemeiat! Despartete nu ca iti vreau raul dar o fata ca tine nu merita sa sufere pentru. el + dai papucii.

| Sweet00gum a răspuns:

Da-i papucii, nu merita sa fii cu unul ca el. o sa iti gasesti altul mai bun

| crissstina a răspuns:

Da-i papucii clar

Răspuns utilizator avertizat
| iankey04 a răspuns:

Oo rupea pe pritena.ta...

| MissBlack explică:

Colegul care a venit cu prietenul meu ii place de prietena mea

| Alicce a răspuns:

Sti cum e. tot tu o sa suferi straight face Normal ar fi sa va despartit. si sa vezi daca te cauta si de.astea. daca nu o face inseamna ca ai facut bine, dar daca o face incearca sa vorbesti cu el si sa lamuriti situatia :*. Baftabatting eyelashes