| Becanee a întrebat:

Ce credeti despre fete bisexuale?

8 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Nimic rau, isi traiesc viata cum le place si musca din fructul oprit fara complexe!

| CocoMexii a răspuns:

Nu pot sa imi dau seama cum este pentru ca nu sunt straight face poate ca barbatii nu le satisfac indeajuns sau poate sunt atrase mai mult de fete.

| SpawNury a răspuns:

Sunt cate o GAURA DE COVRIG!

| Ekcstsy a răspuns:

Unde-s unde-s? laughing Parere buna si ele fac ce pot. Putini sunt barbatii care le-ar interzice acest lucru. Si majoritatea eu zic ca sunt in faza de "hai sa vad si eu cum e". Nu cred ca raman asa all life. Oricum fetele se pricep cel mai bine sa ofere placere maxima altor fete. Cred ca si de asta aleg unele si varianta de a fi bisexuala. Oricum bucuria barbatului care are asa femeie laughing.

| Denis777 a răspuns:

Hai ma sa fim seriosi ce chestie de sex masculin nu ar freca doua deodata.Nu am nimic impotriva bisexualelor (in afara de gay care se ling hostentativ pe strada nu conteaza ca ai 5 ani sau 7 )da si cum spune cineva ma sus e foarte sexy sa te saruti cu o fata laughing Parerea mea e ca ar trebui sa pastreze si un pic de bunsimnt adica sa nu isi dea limbi in public si par simpaticelaughing

| Alexutza25 a răspuns:

Unele fete sunt bisexuale doar de dragul modei, si doar ca se cred cool prin a fi bisexuala. Dar o prietena de-a mea a fost cucerita de o fata, stiu ca suna ciudat dar chiar s-a indragostit de ea, si acum au o relatie de aproape un an, si formeaza un cuplu dragut. Oricum iti zic o chestie, e foarte sexy sa te saruti cu o fata!

| DLeonard a răspuns:

Bai, mie unul imi plac. Adica. sa fim seriosi, cui nu i-ar placea o aventura cu o bisexuala, ea o face cu prietena, iar tu o faci cu amandoua, pai nu? Mi se par genul de femei sigure pe ele, nu oscileaza intre barbati si femei, pur si simplu isi spun bisexuale, fara absolut nicio jena.

| BloodAndPain a răspuns:

Nu am nimic impotriva lor. Si eu am fost indragostita de o fata dar nu a mers sad. Fiecare are dreptul sa-si traiasca viata asa cum vrea asa ca o viata avem, sa o traim la maxim, cum vrem, cu bune si rele.