| anonim_4396 a întrebat:

Am observat că foarte multe fete, spre deosebire de băieți, sunt bisexuale.
Am ajuns la concluzia că poate chiar majoritatea fetelor sunt, doar că unele nu explorează latura asta a lor.
Ce credeți despre asta?

24 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Da, femeile au un grad mai ridicat de bisexualitate sau homosexualitate,, ele au apropieri mult mai mari, o intimitate intre ele mai mare. N-ar fi rau ca barbat sa dai de o gagica bisexuala, iti face cunostinta cu 'inspita' ei si toti 3 sunteti fericiti, am observat ca femeile astea care sunt bi sau lesby arata mai bine, sa fiu al dracu

| anonim_4396 explică (pentru Drimmero):

Da, arată mai bine, dar nu ca aspect, ci ca sex appeal. Au un anumit mod de-a se purta, mișca și comporta. Alea bi mai mult decât cele lesbi.

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Sunt mai sexoase, mai atragatoare prin atitudine,, parca mai zambarete, mai deschise si calme, mai stilate, cu tatuaje, parul vopsit misto.

| anonim_4396 explică (pentru Drimmero):

Cam așa, știu să se poarte, să apese tastele alea...
O fi bisexualitatea? Poate cunosc mult mai bine băieții.

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Din ce te-ai descris asa o fi, cine stie.

| SilentRain a răspuns:

De pe legale te-ai data pe lesby rolling on the floor)

| anonim_4396 explică (pentru SilentRain):

Hahah, taci. Tu, cum ești?

| SilentRain a răspuns (pentru anonim_4396):

Vie și e suficent laughing

| anonim_4396 explică (pentru SilentRain):

Vie și cu gândul la niște păsărici umede.

| SilentRain a răspuns (pentru anonim_4396):

Asta se aplica doar în cazul tău, eu prefer o melodie

| anonim_4396 explică (pentru SilentRain):

Billie eilish? E drăguță ă? Hahah laughing
Ai putea odată și odată să răspunzi serios. Ai fantezii în sensul ăsta?

| SilentRain a răspuns (pentru anonim_4396):

Da Billie, cum de ai ghicit, magie neagra!

| anonim_4396 explică (pentru SilentRain):

Te las cu paranoia până când o să-mi răspunzi.

| SilentRain a răspuns (pentru anonim_4396):

Mai aștepta încă 25 de ani

| anonim_4396 explică (pentru SilentRain):

Era o întrebare retorică. Bineînțeles că ai.
Aproape toate aveți. Nu știu dacă majoritatea sunteți bi, dar cu siguranță în majoritatea asta există o parte care e bi, cealaltă parte în schimb are fetișuri din punctul ăsta de vedere.
Făcând abstracție de tine, ce crezi, e așa?

| Jus7t a răspuns:

La majoritatea bărbaților li se pare excitant să vadă două tipe care se ling, pipăie și altele, iar când vine vorba de tipe care au o reacție aiurea la asta nu e nici pe departe la fel de aiurea ca aia pe care o au băieții.
Cred că și din motivul ăsta sunt destui care nu recunosc că sunt bisexuali, pentru că ar fi luați la mișto, jigniți și altele.

| anonim_4396 explică (pentru Jus7t):

Da, homofobia e îndreptată spre bărbați. Cu femeile n-are nimeni nicio trebă. Oare de ce? Poate că și ăsta e un motiv.

| Reghqen a răspuns:

Da, nu chiar bisexuale, dar majoritatea, odata ce cunoaște altă fată și se înțeleg foarte bine ajung să aibă o înțelegere mai întimă, mai profundă, cum ar fi de exemplu ca se sărută pe buze(în mod prietenos), se duc la baie împreună, dorm împreună, unele chiar fac duș împreună am auzit laughing

| anonim_4396 explică (pentru Reghqen):

Da, noi bărbații nu am face niciodată lucrurile astea. O fi și astea niște semne?

| Reghqen a răspuns (pentru anonim_4396):

Da, posibil laughing

| anonim_4396 explică (pentru Reghqen):

Numeroasele răspunsuri de la fete spun multe... Hehehe

| Reghqen a răspuns (pentru anonim_4396):

Să știi laughing

| VanesaParadis a răspuns:

Sau isi bat joc de tine.Nu sunt si zic la misto ca sunt sa te sperie.Mai sunt si fetele singure de mult timp care si-ar trage-o si cu o euglena.Nu judeca!

| anonim_4396 explică (pentru VanesaParadis):

Să mă sperie? Pe mine nu mă sperie, ba chiar. Cine p*** mea judecă laughing? Aoleoo