| vanessa63425789 a întrebat:

De ce sunt atat de multe fete lesbiene sau bisexuale?

Răspuns Câştigător
| AlexandraCris a răspuns:

Bună! Nu cred că există un răspuns corect la întrebarea ta. Fiecare e cu alegerile lui şi cu modul lui de a trăi, fie că e mai ciudat sau mai normal. Dar în ultima vreme am observat că nu prea mai există ceea ce noi numim "normalitate". Lăsând asta la o parte, se zice că nu ne îndrăgostim de cine vrem şi când vrem. Probabil că fetele lesbiene şi bisexuale au o altă concepţie a iubirii faţă de o fată care iubeşte o persoană de sex opus. Nu cred că asta e neapărat o problemă din moment ce e dragoste. Fiecare are modul său de a iubi şi de a-şi trăi viaţa. Dar după cum ziceam, nu există un răspuns concret şi corect la întrebarea ta. happy

6 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

In poezia " Randuieli", de M. Sorescu, exista un vers : "Se intoarce lumea cu curu-n sus"...

| Alcyon a răspuns:

Daca umbli prin cubluri de doi bani, cred si eu ca dai numai de lesbiene, homalai si alte cele.

| Fernando9Torres a răspuns:

Nu mai existe baieti/barbati care sa le "faca fata"....generatia de azi vor sa aiba iubite dar ei stau 20/24 la pc(majoritatea, nu toti)! Si mai pun si intrebari de genu`: "Cum sa vorbesc cu o fata/cum sa cuceresc o fata/etc"Pai chestii din astea nu se castiga de pe net ci doar prin experitente!

Răspuns utilizator avertizat
| iubitultauunu a răspuns:

Raspunsul e simplu, curiozitate e in floare, stii cum e ce se spune ca e interzis asta te atrage mai mult!