| anonim_4396 a întrebat:

Ce credeti despre pierderea virginitatii la 17 ani?

5 răspunsuri:
| sergiu2 a răspuns:

Felicitari este bine ( te rog da0mi funda) nu ar trebui sa te judece nimeni pentru ca in america astea isi pierd virginitatea la 16 ani
deci totul e absolutmente OK

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

1)Sexul este destinat doar persoanelor casatorite(conform Bibliei)
2)poti lua 20 de boli(trec chiar si prin aia)
3)corpul nu e dezvoltat. Ultimul os se dezvolta la 20 de ani.
4)Uite un video: http://www.youtube.com/watch? v
=Lo6M4NddxeI&feature=related
Pot parea moralist, dar parerea nu mi-o schimb.

| robertbora a răspuns:

Da e o varsta acceptbila, comparativ cu alte pustoaice, pana la urma sa stii ca nu ai o comoara de pirdut, o sa-ti dai tu seama! fara emotii!

| ioanadragalasa a răspuns:

Este in regula.La 17 ani organismul este destul de dezvoltat si poti face sex daca te simti pregatita.

| jajajaja32 a răspuns:

Hmm nu am nici o parere proasta
e ceva normal
eu mi-am pierduto la 14 ani fara ca eu sa fiu in totalitate de acord dar asta esad