| NancySweetty99 a întrebat:

Ce credeti despre satanistii de pe TPU? fundita la cel mai bun raspuns big grin

Răspuns Câştigător
| RaDupc12 a răspuns:

Deci satanisti nu cred in dumnezeu is dusi cu,capul nu tin cu binele tin cu raul ei spun ca, crucea este semnul lod, de unde e semnul lui dumnezeu fiindca crucea e un lucru bun fiindca oameni au folosit gresit crucea si deaiea spun asa satanistii ori cum is niste idioti laughing funda?

14 răspunsuri:
| XK a răspuns:

Nu exista satanisti pe tpu.ro!

Ave Satan!

| ionutzul31 a răspuns:

Hmm...cam ceea ce cred in general despre satanisti, emo si gay.Lumea s-ar descurca foarte usor si fara eiwinking

| Comeandtellmesomething a răspuns:

Sunt si ei oameni ca si noi.
Si daca sunt Satanisti ce? E viata lor.Nu ii cunoast *poate nici virtual* deci nu ai dreptul sa ii judeci sau sa-ti dai cu parerea.

| DracusorImpielitat a răspuns:

Sunt satanisti pe TPU? :ss. Doamne, astia invadeaza lumea. In fine, eu cred ca si-au vandut sufletul lu' ala rau pentru ca voaiu bani, sau pur si simplu sunt nebuni.

| paynehunter a răspuns:

Satanisti? Mai bine copii prostuti care se CRED satanisti ca e mai cul si e la moda, ca si generatia emo.

| RaDupc12 a răspuns:

Sunt niste fraieri daca is satanisti fiindca nu trebuie sa te dedici satanei vor avea consecinte dupa ce vor murii happy asta cred eu is niste idioti dar nu prea imi pasa de acei cretinilaughing

| RaDupc12 a răspuns:

Mss multbig grin

| stapanullumii a răspuns:

Ca au probleme cu capul...

| Cr1sti13 a răspuns:

E o tara libera fiecare face ce vrea cu viata lui eu unu nu sunt satanist

| Priiincesss95 a răspuns:

Nu ma intereseaza de ei, fiecare face ce vrea cu viata lui.

| NancySweetty99 explică:

Nu am nimic cu ei da sa nu mai puna intrebari stupide de genul,, cum sa scap de viata asta de ***'' etc Punct.

| dr0wn a răspuns:

Sunt la fel de penibili ca restul...

| kRedhead a răspuns:

Suntem oameni normali ca restul, doar că avem altă credinţă. Vai, cât urăsc discriminările...

| SmileyyXD a răspuns:

De ce sa imi pese de viata celorlalti? Imi vad de viata mea, nu`mi pasa ca ala e satanist ca ala e emo...atata timp cat n`am intrant in niciun conflict cu ei nu ma prea intereseaza