| iiAlisii a întrebat:

Buna,waveDe ceva timp m`am alaturat celor care li se spun Satanistii stiu ca ma credeti nebunaa dar nu sunt si as vrea sa vorbesc cu cineva care are de mai mult timp experineta. Fara prostii care ma criticaa! 1Thx:*Anticipat

3 răspunsuri:
| negru30 a răspuns:

Nu te cred nebuna - esti nebuna - daca iti face unul Bau o iei la fuga - auzi satanista - nici nu sti ce inseamna acest cuvant - si umblati in grup cum umbla cainii - singura pe strada calci in gropi

| Urzi23 a răspuns:

Umbla vorba prin popor "cine se amesteca in tarita il maninca,,,,," De regula totul pleaca de la o gluma apoi vine si reversul medaliei cind ai dori sa dai timpul inapoi dar nu se poate.
Apoi :
Vei deveni un distrus ca satanistii tai refuzati de soarta, eu zic sa te astimperi si sa te faci om de treaba, nu te lua dupa niste i,,,,,

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu stiu nimica despre ei. Poate ne ajuti tu cu ceva informatii.