| Raluca011 a întrebat:

Ce credeti despre un baiat care curteaza o fata timp de peste un an desii a fost si refuzat [de acea fata]?

Răspuns Câştigător
| misterioaѕa a răspuns:

Buna.
Eu cred ca acel baiat o iubeste mult
Sh ca o sa reuseasca sa o aiba vreodata.chiar daca va fi prea tarziusad
Mai bine ar fi sa renunte la ea...chiar daca va fi f greu
Sh sa caute pe altcineva

pa, pa

5 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Ca este optimist si daca insista inseamna ca poate reusii odata! Are incredere in el si in dorintele lui!

| Sexualitate a răspuns:

Este foarte perseverent.

| MarioOnette a răspuns:

Poate ca o iubeste ft tare da poate ca n-are de cine se pricali

| Neymar10 a răspuns:

Da asa e si la mine happy din decembrie chiar si dinainte imi place de o fata happy ma inteleg bine cu ea ne jucam vorbim multe vorbim la telefon alea alea ma pupa o pup dar cand am intrebat-o daca vrea sa fie cu mine mi-a spus ca nu sad, si desi mi-a zis ca nu eu am ramas la fel ma inteleg bine cu ea o alint ne intelegem bine si sper ca o sa reusesc intr-un sfarsit desi nu cred happy

| mircea200 a răspuns:

Sincer,cred ca o iubeste ca un nebun.cand nu o sa mai tina la ea, nu o sa-l mai vada niciodata