| OanaMariaG a întrebat:

Ce credeti relatiile la distanta rezista cand cei doi au multi ani impreuna? multumesc

Răspuns Câştigător
| Bibble a răspuns:

Depinde... ideea e ca o relatie la distanta, daca cei doi nu se vor mai intalni niciodata nu are niciun rost. Dar daca in viitor vor fi impreuna si chiar se iubesc, merita sa intretina si o relatie la distanta.

6 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Desigur toti 4 sunt fericiti

| RAY a răspuns:

Da,daca au multi anii impreuna cred ca da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde cat va place sa va mintiti. E clar ca nimeni nu va sta sa se insoare cu propria mana si mai devreme sau mai tarziu tot va calca stramb unul, sau amundoi.

| pantera30 a răspuns:

Buna nu e ceva sigur eu am avut o relatie de 10 luni o relatie la distanta duce la raceala in timp sau e bazata doar pe partea materiala. Mult noroc si sanatate!