| gaboruGG a întrebat:

Ce credeti voi, de ce insala oamenii?

Răspuns Câştigător
| LoveSleep a răspuns:

De proști.
E cel mai bun răspuns pe care îl puteai primi.

34 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Gena este de vina, dar si educatia.

| Shontellle a răspuns:

Pentru a incerca ceva nou, pentru ca s-au plictisit de persoana respectiva, din razbunare.Dar oricum actul inselaciunii in opinia mea e dezgustator si imatur!

| Hakuouki a răspuns:

Eu cred ca in momentul in care ai inselat sentimentele ti s-au dus, deci ramai cu cineva doar pentru un interes. Daca nu este vorba de bani, este frica de a nu ramane singur, asa o noapte de sex, o saptamana de sex, o luna de sex gasesti (vezi o multime de cazuri) dar o relatie de durata, mai greu.
Acum sincer, am impresia ca barbat nu ai oua destul de mari sa te desparti de fata intai. (Asta daca nu esti prins de un interes) Iar ca femeie, nu ai destula demnitate. Chestia cu lucruri noi, etc etc, daca vrei ceva nou, nu inlocuiesti ce ai vechi? Un pat de exemplu, nu-l arunci intai pe cel vechi?

Răspuns utilizator avertizat
| LoveSleep a răspuns (pentru gaboruGG):

De fapt, e cam cald în cameră.

Răspuns utilizator avertizat
| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

De cand am asteptat intrebarea asta ca sa raspuns asa : PENTRU CA OMUL NU E PROIECTAT SA FIE MONOGAM!

Răspuns utilizator avertizat
| Hakuouki a răspuns (pentru gaboruGG):

Suflet?
Ti se pare ca LoveSleep da dovada de vreun suflet cand raspunde astfel la intrebari? Da poate ca sunt amuzante raspunsurile, dar eu nu vad chiar nimic inteligent in ele. In cazul acesta ce suflet are ea sa rada de toti si ce suflet am eu sa o consider pe ea josnica? Nu, singurul suflet de care putem vorbi cand este vorba de dragoste este al sfintilor si al lui Dumnezeu. Vina cand este vorba de inselat poate fi impartita, cel care inseala ca nu are constiinta, inselatul, difera de la caz la caz si cel care este folosit pentru a insela ca se culca fara sa se intereseze cu cine. Ziceti voi ca nu este necesar, pana va veti culca cu gagica vreunui camatar sau mafiot si va taie ala beregata, big grin Este o posibilitate.

Răspuns utilizator avertizat
| LoveSleep a răspuns (pentru gaboruGG):

Sunt mort pe interior. M-a părăsit prietena. A zis că sunt jegos urât și idiot. A zis că să nu-mi fac griji pentru ea că și-a găsit altul. Sunt distrus psihic, fizic, plâng întruna și îmi bat joc de ceilalți ca să nu mă gândesc la viața mea dezastruoasă.
Am zis că am și puța mică?
Și fimoză.
Și prostată.
Și am coșuri...multe. Și nu prea mulți neuroni.
Sunt o epavă.
Și mi-am dat seama că-mi plac băieții smug
Dar nu pot să zic că n-aș f * -o pe Selena Gomez.

| Hakuouki a răspuns (pentru gaboruGG):

Una este sa ai simtul umorului dezvoltat, alta este sa razi chiar de oricine. In fine, dau un off topic. Eu ti-am spus parerea mea. Dar tu, daca fata ta minunata te-ar insela, ipotetic vorbind, nu ai fi gelos?

| LoveSleep a răspuns (pentru Hakuouki):

Dacă găsești unul cu o întrebare serioasă, gândită și corect formulată iar eu i-am răspuns în bătaie de joc, să mă anunți.

Răspuns utilizator avertizat
| Hakuouki a răspuns (pentru gaboruGG):

Sa fim sinceri, daca dispui de o anumita "putere", cand ai puterea de a face acest rau (si sa si scapi apoi) normal ca o folosesti. Si noi, fiecare om poate ucide pe cineva, doar ca difera modul si pedepsele. Tu nu te-ai incumeta sa o faci. Dar daca ai avea posibilitatea sa o si faci, sa si scapi...

Răspuns utilizator avertizat
| Hakuouki a răspuns (pentru gaboruGG):

Exact asta spuneam, daca nu te interesezi cine este, a cui este, cu cine umbla, o faci si apoi suporti consecintele. Asta e cauza celor care sunt folositi pentru inselat, nu se intereseaza sa stie daca au sau nu pe cineva si se baga direct la f...sex. Bine, unii poate ca sunt constienti.

| LoveSleep a răspuns (pentru gaboruGG):

Mrr laughing

Răspuns utilizator avertizat
| LoveSleep a răspuns (pentru gaboruGG):

Gata că se excită adminii ăștia.

| Hakuouki a răspuns (pentru gaboruGG):

Cu o singura femeie... ceva de acest gen. Sa ai o familie, o singura persoana cu care sa intretii relatii sexuale etc etc.

| Hakuouki a răspuns (pentru gaboruGG):

Te referi la cele 2 tabere? (Barbati si femei) sau la clasele sociale?

Răspuns utilizator avertizat
| Verginic?Vac?Gras? a răspuns (pentru gaboruGG):

Inseamna persoana care are un singur partener si se dedica in totalitate acestuia

| Hakuouki a răspuns (pentru gaboruGG):

Greu de spus, nu cunosc intreaga planeta sa spun.

Răspuns utilizator avertizat