| Paici a întrebat:

Ce credeti ca merita o femeie care insala?

19 răspunsuri:
| DirectDinBerceni92 a răspuns:

Merita o mica umilinta in public.O flegma pe fata si o palma ii ajunge.

| Roxana121 a răspuns:

Pur si simplu nu merita sa i se zica ca e femeie.

| Heather2001 a răspuns:

Nu merita decat Mai multa dragoste la partener, femeile nu insala fara motiv

| Orte95 a răspuns (pentru Heather2001):

Ai innebunit?
Daca nu primeste ce vrea sa se desparta da sa nu insele!
Merita sa o faci de tot rahat in public, si sa te cuplezi cu 1 fata pe care nu o suporta sau una din grupul ei de prietenewinking

| Heather2001 a răspuns (pentru Orte95):

Serios? Si atunci cum iti explici ca o fata care insala este catalogata drept curva, iar un baiat se spune ca e smecher? De parca numai femeile insalastraight face

| Allrc24 a răspuns:

Uite asta merita.sunt total de acord cu omul asta. e plina lumea de c*ve numai gasesti o femeie cu capul pe umeri.de acord?
http://www.apropo.ro/......te-9018279

| Mademoiselle a răspuns:

Muuuuultaaaa dar foarteeee multaaaaa bataieeee. Astfel data viitoare se gandeste inainte sa insele ce va urma dupa! Si app sunt fata rolling on the floor

| morningstar a răspuns:

Poate nu merita razbunare din partea partenerului. Poate merita inca o sansa. Trebuie discutat si vazut unde s-a produs 'fisura' in relatia celor doi si daca mai este iubire, daca se mai poate continua. Femeile nu inseala numai ca sa incerce o aventura, ci si pentru ca nu primesc afectiunea din partea partenerului. Cred ca merita iertare, dar asta nu la nesfarsit, totusi...

Răspuns utilizator avertizat
| JustDoIt456 a răspuns:

Parasita

| NebOonaТьKa a răspuns:

Sa fie inselata si ea de o persoana pe care o iubeste, sa afle cum e acel sentiment.

| Pisiiii a răspuns:

Sa ajunga sa iubeasca extrem de mult si sa fie si ea inselata.Sa o simta pe pielea ei...

| highheadshot a răspuns:

Sa ii pui centura de castitaterolling on the floor

| jokerul88 a răspuns:

Insealo si tu

| smart22 a răspuns:

Sa fie inselata frate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Schimbare de sex, a trecut de partea barbatiilor.

| onoriu a răspuns:

Sa ii dai pe sus filmando si apoi vizionand cu lumea in varianta 3d sau cv mai rau de atat

| AmonaJaku a răspuns:

Muuuuuuuuuuuuuuu...eeeeeeeeeeeeeeeeelaughing))))))))))si ti trece