| gaboruGG a întrebat:

Ce credeti voi, de ce insala oamenii?

Răspuns Câştigător
| LoveSleep a răspuns:

De proști.
E cel mai bun răspuns pe care îl puteai primi.

34 răspunsuri:
| CastoreleDinIad a răspuns:

De plictiseala.

| RAY a răspuns:

Barbati au dorinta sexuala activa mereu, multe fantezii nesatisfacute, emoti etc
femeiile cand regreta sau din razbunare inseala
e greu de spus, nu sunt prosti, pur si simplu suntem complexi si actiunile noastre sunt complexe si cateodata irationale

Răspuns utilizator avertizat
| OanaAndreea16 a răspuns:

Inseli atunci cand iti doresti mai mult. Inseli in momentul in care nu te simti multumit si confortabil alaturi de persoana din viata ta. Inseli fara sa vrei, fara sa realizezi. Te lasi dus de val, te lasi influentat de altii, te lasi condus de ratiune.
Ca barbat esti facut sa incerci mai multe, ca femeie. sa cedezi, daca asta crezi ca-i bine.