| TAzOVsKY a întrebat:

Ce credeti voi, oare mai exista baieti virgini la varsta de 17-18 ani? E ceva normal?

Răspuns Câştigător
| pushtyu94 a răspuns:

Ce pot sa spun...exista.chiar eu straight face am 17 ani si inca sunt virgin, dar vreau ca prima data sa fie cu o fata mai speciala, nu cum fac unii ...platesc pentru asta

| Mosotti a răspuns (pentru pushtyu94):

Pai platesc unii pentru asta ca nu arata bine, si aia e, nu merge decat cu bani.
Tu daca arati bine, gasesti gratis 11 fete speciale. Toate is speciale cand te plac mult, se poarta frumos, si asa mai departe.

28 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

E un fel de a spune, că după 16 ani, se mai văd cu, tânăra, Manuela.
Normal este să îți începi viața sexuală, când ești capabil (ă ), să crești și să educi, acel copil rezultat în urma unui accident, de viață sexuală.

| Anet a răspuns:

Pai da exista si nu e nicio rusine.Din punctul meu de vedere e normal sa fie insa din punctul de vedere al altora poate ca e putin "neobisnuit" avand in vedere faptul ca in ziua de astazi majoritatea baietilor isi incep viata sexuala la varste destul de mici, precum 14-15 ani. Oricum in fond si la urma urmei varsta e ceva relativ si fiecare ar trebui sa isi inceapa viata sexuala atunci cand se simte pregatit si mai ales cu o persoana la care tine cu adevarat, in niciun caz cu nu stiu ce fata careia ii plateste pentru aceste servicii, si spun asta fiindca am observat ca si pe acest forum sunt o gramada de pusti dornici de astfel de experiente.

| EuCuTine a răspuns:

Da. Nu conteaza varsta conteaza sa fi pregatit.

| EuCuTine a răspuns:

Am prieteni care sunt virgini si au 18 spre 19 si nu se plang... au facut multe chesti "perverse" si fara sex. Problema este ca daca ajungi la varsta asta si nu ai.i. destul de "dezvoltata" ai sanse destul de mari sa ramai cu ea asa cum este. Dar nu conteaza cat este de mare ci cum o folosesti. Eu zic ca a fi virgin nu este o povara si nici o chestie rusinoasa, dureroasa etc ci este o chesti pura si care ar trebui respectata. Daca o faci la 12 ani cu una care nu stie nici ce este sperma normal ca este trululu si ca te dereglezi etc. Fa ce vrei cu corpul tau dar gandeste-te ca este o actiune unica si ca 1 data esti virgin ( natural ).

| BlueBird a răspuns:

Da exista, sau asa cred eu, oricum sunt unii oamneii care se preocupa cu o cariera nu cu viata lor sexuala big grin

| Narcis2007 a răspuns:

Exista si e ceva normal...

| Pho3nix a răspuns:

Da, mai sunt. Da, e normal.

| Carmen a răspuns:

Fireste ca da. nu mi se pare iesit din comun.dar asa suntem noi, romanii, avem o astfel de mentalitate.

| Gabitza a răspuns:

Da! Si nu mi se pare un lucru prea absurd! Sunt baieti care nu sunt pregatiti... baieti constienti de riscuri.

| VacutzaRoscata a răspuns:

Da eu chiar am cunoscut si peste varsta de 18, da e normal, anormal e sa vezi fetite care devin prostituate sau raman gravide straight face

| AlysaAly a răspuns:

Mie imi este greu sa cred asta, poate ca da, daca baiatul nu a avut ocazia pana la aceea varsta sau nu a vrut da e imposibil pentru ca asat vor si le place baietilor, iar la inceput o fac de curiozitate sa vada cum este, asa mi-au spus, iar daca exista baieti cu varsta de 17-18 care nu au facut-o inca ma uimesc de obicei altii nu mai sunt de la vasta de 14-15 ani.

| Mosotti a răspuns (pentru AlysaAly):

De fapt tu zici bine, cu alte cuvinte zici asa:
"Daca arati bine, te simti placut de la 14-15 ani si automat o faci ca doar nu esti fraier sa refuzi o placere, nu apuci 18 virgin", tu cam asta zici fara sa-ti dai seama.
Iar daca pana la 18 ani nu sunt semnale ca ai fost placut, atunci e o problema.

Insa sunt si unii care nu au gasit pe cineva care sa ii placa desi arata bine.

| liviu89 a răspuns:

Mihaidavidoglu1954 nu iti inteleg raspunsul, eu cred ca ai putea sa iti incepi viata sexuala cand esti destul de matur/matura.si familiarizat cu corpul tau si destul de informat despre metodele contraceptive si pericolele neprotejarii si destul de limpede la minte incat sa folosesti tot timpul o metoda contraceptiva.
Bine asta nu puteti sa o faceti pe la 14, 15, 16ani.A da si sa nu uitam sa fie persoana potrivita.
Nu cred ca trebuie sa incepi viata sexuala cand esti destul de bine instarit material si psihic pentru a creste un copil.
(nu stiu daca trebuia sa te iau cu tu sau dmnvstr in caz, ca anul de la nick name este data de nastere daca da imi cer scuze anticipat)

| dulcykaLy a răspuns:

Exista si fete si baieti virgini. am intalnit si la 24 de ani.winking daca nu ai intalnit persoana potrivita si/sau nu ai avut ocazia... nu au facut-o. nu are de ce sa nu fie normal.happy anormal e cand vezi copii de 10 ani care nu mai sunt virginiwinking

| Plague a răspuns:

Doh...cum sa nu fie normal?laughing stiu si de 25 de ani care inca sunt virgini. doar pentru ca majoritatea sunt gata sa faca sex cu "orice gasesc pe jos" nu inseamna ca nu sunt si exceptii laughing. eu de ex sunt virgin, si, desi am prieteni care spun ca sunt fraier pentru asta, eu sunt mandru sa spun ca am refuzat sexul happy. decat sa faci sex cu orice taratura, mai bine astepti ceva bun. (evident ca cei care au facut-o imediat ce li s-a aratat ocazia cu prima fata care a vrut nu vor fi de acord cu mine, dar cei care au asteptat fata potrivita, si ea a aparut in cele din urma, stiu ca e mai bine asa). deci da, e normal, si demn de respect big grin

| Afdsa a răspuns:

BIG UP omuleee! Rar mai găseşti băieţi virgini la 17-18 ani. Cum a zis cineva odată pe site "A-şi face o statuie pentru fiecare persoană de 17-18 ani VIRGINI!".
Ce pot să-ţi zic "hip hip uraaa" laughing!

| LonelyLoner92 a răspuns (pentru Afdsa):

Eu am 29 de ani și sunt virgin.

Motivul este următorul:

Din septembrie 2020 încoace lucrez într-o fabrică dar am doar 1550 RON salariu lunar.

Cu salariul acesta abia îmi permit să trăiesc de la lună la lună și să plătesc facturile.

Eu unul m-am resemnat deja și încerc să fac tot posibilul să țin de acest serviciu deoarece viața de unul singur este foarte grea.

Răspuns utilizator avertizat
| deya_3049 a răspuns:

Da mai sunt...de ce ar fi anormal...is si alti care se cred mari si tari si is virgini nu ii nici o problema daca esti virginwinking

| Mosotti a răspuns:

Normal ca e ceva normal, depinde fiecare cand isi gaseste, unu gaseste la 15, altul la 19 ani, nu e normal sa fi virgin la 30-40 ani, dar nu la 18 ani.
Unde scrie ca neaparat trebuie sa nu mai fi virgin la 18 ani? Si daca esti ce? Nu e nici o problema.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna, pana acum nu am intalnit, dar sincer mi-as dori sa am o relatie cu o persoana de genul acesta.Eu zic ca este normal.Pana la urma fiecare e liber sa faca ce vrea cu corpul sau, insa foarte putini baieti din ziua de azi, dar si fete, se pastreaza virgini.

| SadBoyForever a răspuns:

Eu am 21 de ani si sunt virgin, dar m-am obisnuit

| Dani_6861 a răspuns:

Pai eu cred ca da nu cred ca e normal :X:X

| sweetkissss a răspuns:

Logic ca exista si este foarte normal. Asteapta fata potrivita ca sa fie dragoste.

| edwina a răspuns:

In general cei virgini pana la varsta asta is pocaitii laughing

| collea11 a răspuns:

Nu e nimic rau daca esti virgin, inca nu esti pregatit sa faci acest lucru.

| Mosotti a răspuns (pentru collea11):

Nu, nu a gasit o partenera care sa-i placa, sau daca nu arata bine, nu a fost el placut de ele. Daca nu arata atractiv, va ramane virgin mult si bine, sau il va lua una mai tarziu ca n-are incotro, sa-si faca o familie doar.