| anonim_4396 a întrebat:

Oare credeti ca exista baieti asa cum vedem in filmele de dragoste? Baietii aceia romantici, protectori, grijulii si iubitori? Si in plus sa mai arate si bine sau credeti ca ramane doar o poveste?

Răspuns Câştigător
| AshuraElric a răspuns:

Exista...de ce nu ar exista? Ce-i drept sunt mai putini dar sunt si astfel de persoane(pana la urma si povestile contin un gram de adevar). Bine, acum nu cauta perfectiuna pentru ca sunt slabe sansele de a o gasi.
Pana la urma cu totii (baieti, fete)ajungem sa ne intrebam cum ar fi daca toate persoanele ar fi "facute" dupa un model pe care noi il consideram ideal(evident...sunt doar idealuri).

10 răspunsuri:
| Tania a răspuns:

Prea putin probabil sa le avem pe toate, in general in filme si in povesti sunt create niste situatii ideale.

| push2gl a răspuns:

Dar sunt fete frumoase, destepte devreme acasa sa faca si mancare?

| georgiana_1403 a răspuns (pentru push2gl):

Intr-adevar push2gl. Ai mare dreptate insa totusi sincer iti spun ca mai sunt. Putine, pe cale de disparitie dar mai sunt.

| FlorinBv_7630 a răspuns:

Salut, da exista eu sunt dovada vie (modestul de mine )...numai ca toti avem defecte deci nu suntem perfecti happy

| georgiana_1403 a răspuns (pentru FlorinBv_7630):

Ma mira faptul ca am dat peste un asemenea baiat daca chiar esti asa. Si daca chiar esti asa sa nu te schimbi.

| FlorinBv_7630 a răspuns (pentru georgiana_1403):

Nu am sa ma schimb numai ca e greu sa gasesc o fata care sa merite sa ii ofer ceea ce am de oferit. Tocmai am facut greseala de mi-am deschis inima unei fete care se pare ca nu stie ce vrea happy.O sa fiu mai atent tura viitoare. Sper sa gasesti un baiat care sa iti ofere ce iti doresti happy

| georgiana_1403 a răspuns (pentru FlorinBv_7630):

Multumesc! Si eu iti doresc sa iti gasesti o fata care sa te merite. Data viitoare fi mai atent peste cine dai pentru ca nu are rost sa-ti irosesti timp si sentimente pe cineva care nu merita. Asta e parerea mea.

| Angelsergiuboy a răspuns:

Ce rost are sa te uiti la asa ceva daca dupa 10 ani isi pierde frumusetea

eu sunt natural

daca ma place careva ma accepta asa cum sunt

mai vad pe alti ca se duc la epilat si la alte tampenii de genu
mie acei baieti ii cataloghez ca fiind gay...

romantic poate fi oricine

dar fiecare are alt mod de o arata

| DeeaMarry a răspuns:

Da, exista! Prietenul meu e asa, iar eu ma consider o persoana foarte norocoasa happy

| ELYSON a răspuns:

Sunt cati vrei.de frumusete de saturi in 40 de zile dar de caracter frumos nici in 40 de ani!