| Nykoletttta a întrebat:

Ce e aia pastila de a doua zi?

Răspuns Câştigător
| Sara2 a răspuns:

O pastila pe care o poti lua in urma unui contact sexul neprotejat ca sa nu ramai insarcinata

5 răspunsuri:
| Sara2 a răspuns:

Merci :*

| Liviucu a răspuns:

Recomand sa te lamuresti: http://www.e-fertilitate.ro/......ua-zi.html

| papusica987 a răspuns:

Pastila de a 2 zi se ia numai in cazuri de urgenta (cand el isi da drumu in tine) doar de 2 ori pe an:*

| Ina93 a răspuns:

Daca baiatul se termina in tine. ei pastila de a doua zi tongue

| denisadenisa23 a răspuns:

In cazul in care nu v-ati protejat in timpul actului sexual si crezi ca exista riscul de a ramane insarcinata folosesti acea pastila cat mai rapid posibil sper sa nu fie cazul sa iti trebuiasca vreodatatongue