| IONELA1234567890123456789090 a întrebat:

Ce e IUBIREA?
Am auzit multe definitii dar vreau unul mai concret.Nu accept raspunsuri de pe net!

9 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Demonull a răspuns:

Iubirea.o obligatielaughing

Răspuns utilizator avertizat
| LaLooxD a răspuns:

Iubirea este cel mai greu(si in acelasi timp si cel mai frumos) sentiment pe care il incerci. Dupa parerea mea, degeaba ceri o definite anume, deoarece eu cred ca nu vei sti ce e cu adevarat iubirea pana nu vei incerca happy.

| IONELA1234567890123456789090 explică (pentru LaLooxD):

E ft corect dar nu stiu de ce nu ma surprins raspunsul tau

| LaLooxD a răspuns (pentru IONELA1234567890123456789090):

De ce nu te-a surprins asta numai tu vei sti(sau daca inca nu stii o sa afli). Am incercat sa fiu de ajutor happy

| LaLooxD a răspuns (pentru IONELA1234567890123456789090):

Poti sa te gandesti ca si tu te`ai nascut din iubire happy. Gandeste-te ce a simtit mama ta pentru tatal tau sau invers, gandeste-te ce bucurie a fost pe ei cand te-ai nascut.Raspunsul vine din inima tawinking

| LaLooxD a răspuns (pentru LaLooxD):

Sper sa gasesti raspunsul big grin

| anonima94doll a răspuns:

Iubirea e iubire, nu exista cuvinte care sa o descrie.