| RoRock56 a întrebat:

Ce efecte are masturbarea?

3 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Pentru ambele sexe e buna, in ''cantitate'' redusa, pentru ca te ajuta sa iti cunosti corpul!

Efecte ''urate'' apar cand la fete nu mai pot avea orgasm sau simti placere intr-un contact sexual norma caci s-au obisnuit sa se auto- satisfaca.
La baieti apar problemele cu ejacularea precoce!

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

@anonim, daca tie ti se pare ca am luat dupa net cred ca ai probleme cu imaginatia!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu suport sa da`ti copy paste... scrie cu cuvintele tele crezi ca vei lua fundita daca scrii atata si e dupa net? dupa net poate sa ia orcine.