| anonim_4396 a întrebat:

Ce este acest lichid preejaculator am inteles ca la barbati iese din penis atunci cand sunt excitati cu rol de lubrifiere dar la femei cum se numeste si de unde iese din uretra sau din vagin?

6 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

La femei NU există "lichid preejaculator/preseminal"!

La ele există secreţia vaginală ( normală ) care este mai abundentă când sunt excitate şi are rol de lubrefiere ( în acel moment al actului sexual )...

Sărbători fericite!

| anonim_4396 explică (pentru bursuc001):

Nu mi-ai spus de unde provine secreatia din uretra sau din deschiderea vaginului?

| bursuc001 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ţi-am răspuns acum la mesajul privat...

| Danysan a răspuns:

La femei iese din Vagin si nu are leagatura cu Uretra.Sunt cazuri in care daca fata e foarte excitata poate sa urineze fara sa vrea dar mai rar.Restu e doar Lubrifiere excesiva si Orgasme multiple.

| CheLoo23 a răspuns:

Esti mult prea mic sa stii asemenea lucruri mergi linistit si uitate la desene animate happy

| Christian826 a răspuns:

Esti pre mic du-te s-o joci cu papusile sau cu masinutele tale