| anonim_4396 a întrebat:

Cum ar fi ca in loc sa fim femei si barbati, sa fim femei cu penis si femei cu vagin? Toti barbatii sa devina femei cu vagin si toate femeile sa devina femei cu penis. Mie mi-ar placea sa fiu o femeie cu vagin si sa ma cuplez cu o femeie cu penis. Voi ce credeti? Nu ar fi interesant intr-un fel?

5 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Fiecare cu "păsărica" lui...

| SilentRain a răspuns:

Și care e diferența? Mulți băieți sunt fete, foarte putini mai sunt la genul masculin

| cristian200313 a răspuns:

Pai esti gay, domnule
In plus, nu e ceva interesant ce ai spus, tu, deoarece barbati daca nu existau, nu era si femei.

| BogdanM275 a răspuns:

Sincer nu, practic așa ar dispărea orice urmă de masculinitate.

| ItIsAlright a răspuns:

Nu m-am gandit niciodata la asta laughing) that would be interesting