| ๓itนpitน a întrebat:

Ce este asa de gresit in legatura cu masturbarea la baieti? Adica nu e ca si cum ar face rau cuiva, e dor o placere pe care si-o indeplineste de unul singur, sau cu ajutorul filmuletzelor sau pozelor.
Voi ce parere aveti?

3 răspunsuri:
| DragonRO a răspuns:

Asa cred si eu dar nu in exces si daca o sa te masturbez mult o sa devina o obisnuinta. deci ai grija

| ๓itนpitน explică:

Chiar trebuie sa precizez ca sunt fata si doar am auzit multa lume vorbind de asta? Lol zau lumea nu poate decat sa raspunda strict la intrebare?

| usernamebpla a răspuns:

Pai mi se pare ca`i urat, apoi ii pacat, apoi din cate am inteles poti deveni dependent, si zau asa...nu ti se par scarboase? (filmuletele )