| sathenaa a întrebat:

Ce este cel mai important la aspectul fizic al unei fete. pentru baieti si pentru fete ce este cel mai important la aspectul fizic al unui baiat. dau funda pentru cel mai bun raspuns.

10 răspunsuri:
| Derye a răspuns:

Sa fie curata. Adica nu vreau neaparat miss univers, dar daca e curata, un aspect dragut, haine curate, si o personalitate pe masura e de ajuns pentru mine.

| Baby a răspuns:

Sa fie ingrijit si mereu curat si sa si arate bine desigur=D

| Anileda a răspuns:

Eu vreau un baiat curat ingrijit sa aiba grija de el, insa imi doresc si un baiat destept cu care sa tin o discutie decenta cu el, nu mi-l doresc pe Brad Pitt, pentru ca nu se poate dar un baiat ingrijit si destept e o foarte buna alegere.happy

| soricica a răspuns:

Deci prima data sunt atenta la comportamentul si la felul lui de a fi apoi ma uit la ochii lui si la funduletul lui [cat mai apetisant:X] si la sfarsit restul.
Regula: sa nu fie un burtos sau vreun slbanog pe care sa il zboare vantul cu pietre in buzunare.
Bye:*

| rosto a răspuns:

Am observat ca de regula imi plac baietii care altora nu le prea plac. vorbesc de aspect aici, nu de comportament. adica nu din astia bad boys. cu ochelari de soare tip aviator sau mai stiu eu, cu blugii ruptogiti, imi place sa descopar, sa vad ce se ascunde in spatele "invelisului". pana acum nu am prea dat gres (bine, nici cine stie cate experiente nu am acut tongue)

| ioooooooooo a răspuns:

60-90-60 asta e fata ideala pentru mine, glumeam fata ideala nu exista eu asa cred dar exista suflete pereche, sa fie cat de cat draguta si in primul rand sa aiba coeficientul de gandire mai mare decat nr de la papuci si cam atat (dar e loc si de o imensa paranteza...

| milanezu a răspuns:

Daca e distractiva, amuzanta si serioasa cand e cazul, curata, naturala, fara fite, la exterior finuta, si sa stie sa isi bage p***a daca o supara ceva sa nu fie ca fetele alea fitoase care incep sa planga daca o supara ceva, e fata perfecta pentru mine. Doua puncte D laughing

| milanezu a răspuns:

Am mai uitat sa adaug si faptul ca imi place sa fie desteapta si sa stie sa vorbasca laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu trebuie neaparat sa arate hot, beton si chestii din astea de aspect, pentru ca poate sa arate hot si bteon si pe dinauntru sa fie urathappy ( in suflet si gandire si din astea)... mie mi de ajuns sa fie klumea, de treaba, sincer si restul vine de la sine.nu prea conteaza aspectul fizic, din moment ce ma trage pe mine. Dca mie-mi place cum arata si ma atrage si ne intelegem super si totul e ok nu conteaza aspectul happy
am un pachet intreg de posibilitati si comentarii despre subiectul asta dar ajunge deocamdata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bineinteles, igiena corporala conteaza enorm din punctul meu de vedere! atat din partea mea cat si a respectivului.Sa isi mentina igiena corporala curata, placuta la vedere, atins si miros.Deci sa fie curat pe scurt happy
Am mai patit odata, i-a placut unui baiat de mine.Arata la aspect fizic beton, arata super, era facut, muschi peste tot, absolut un manechin (pachet de muschi) nu exagerat si arata pur si simplu bine la vedere. Era curat si tot.si ii placea de mine.Singura chestie ce ne impiedica sa fim impreuna era faptul' ca nu ma atragea.Deci arata beton, era super klumea tipu' si tot. Dar nu ma tragea, deci de aia zic, poate sa arate beton sau nu stiu cum respectivu' daca nu te atrage n-are sens.