| aNonim_4610 a întrebat:

Hi! intrebare pentru baieti-cind va place o fata cel mai important pentru voi este aspectul fizic? ori ce are ea in suflet? chiar mie interesant. dar dupa cite vad majoritatea baietzilor se uite la aspectul fizic.sint si unele fete care le pasA la baieti doar aspectul fizic.astept raspuns

Răspuns Câştigător
| HBK a răspuns:

Aspectul fizic cit conteaza intr-o relatie? Da este o intrebare cu doua taisuri. Poti sa fii frumos si sa fii lipsit de caracter
Poti sa fii urit dar nu se uita nimeni la tine. Dar eu sunt pe alt principiu:indiferent de cum aratam in exterior se poate schimba printr-o tinuta adecvata, chiar printr-o operatie (chiar da iti mai lipseste cite un dinte se poate rezolva) dar daca nu ai caracter si inima atunci chiar ca nu mai conteaza aspectul fizic.
Asa ca important este sa vedem in omul de linga noi inteligenta, bunul simt, cultura, vointa, disciplina, dorinta de realizare in viata, dragostea, respectul fata de cel din jur, bunatatea si apoi sa vedem aspectul fizic.
Eu stiu un proverb de la bunica mea FRUMUSETEA ESTE TRECATOARE IMPORTANT ESTE CEEA CE RAMANE IN URMA EI.

2 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Inainte de toate conteaza sinceritatea si initiativa pentru mine.Nu spun ca aspectul fizic e de neglijat.Insa as putea neglija un pic aspectul fizic daca am cu cine vorbi si mai ales ce vorbi. Dar niciodata invers.Nu as renunta la tot ce caut la o femeie doar pentru un aspect fizic placut.

| Mihai7best a răspuns:

Cum este pe interior conteaza mai mult dupa aceea pe exterior, dar nici sa nu arate foarte urat pe interior totusi