| moninic1997 a întrebat:

Ce este cotaiala, prietenul meu vrea sa faca asta cu mine. Eu l-am intrebat ce este si el nu a raspuns. Va rog sa imi ziceti ce inseamna?

7 răspunsuri:
| shtephie a răspuns:

Cotaiala cred ca fac numai animalele laughing E jignitor sa ti se adreseze in acest mod cu asemenea expresii. Si cainii dau din fund. Noi oamenii avem sentimente si facem dragoste.

| BRG a răspuns:

Conform dictionarului explicativ al limbii române, coțăiala înseamnă a face sex, deci asta vrea prietenul tău, să facă sex cu tine.

| harciog a răspuns:

Este procesul de inceput al chitiobagului.

| NuAmGăsitNume a răspuns:

Partida de amor inainte de "a da coltul". Sau poate el se referea DOAR la sex.

| AnnaMaria a răspuns:

Inseamna ca vrea sa ti-o traga sub blana

| stfnn a răspuns:

Cotaiala este la cainilaughing
Adica, vrea sa faca sex.

| olystefy97 a răspuns:

Coţăială

*
1. act sexual
Exemple: [...] Mai degrabă se vor îngroşa rîndurile bisexualelor care vin la coţăială cu prietena lor de mînă [...]

Funda? big grin