| Ciocolathaa a întrebat:

Salut :*. Am 15 ani, iar prietenul meu are 18 ani. De mult timp vrea sa faca sex cu mine. Mainainte am vorbit pe messenger cu el si m-a intrebat iar. Cum a fost prima voastra noapte de sex? Vreau sinceritate. Cel mai bun raspuns primeste funda :*. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Neagandalf a răspuns:

A fost superba. O sa iti amintesti toata viata de ia!
Nu trebuie sa iti fie frica de asa ceva si contactul sexual cu iubitul tau nu se numeste sex se numeste dragoste.
Sexul este actul sexual care se intampla ocazional cu altcineva decat cu persoana iubita.
Daca ai 15 ani si va iubiti poti incepe viata sexuala!
Dar protejativa.

| Denisa1399 a răspuns (pentru Neagandalf):

Ai patit ceva? Tocmai ai incurajato sa faca cea mai mare prostie din viata ei! Are numai 15 ani. la 24 ce o sa mai faca? ...Are destul timp... Draga mea o sa regreti!

| Neagandalf a răspuns (pentru Denisa1399):

Pai pana va dezvirginati voi la 50 de ani deja va cloceste pasarica!

| Denisa1399 a răspuns (pentru Neagandalf):

Ce destept esti rolling on the floor)))))))...Habar`nai de viata astawinking.N

| Neagandalf a răspuns (pentru Denisa1399):

Soro te crezi in 77?
Ne aflam in 2012 laughing

| Denisa1399 a răspuns (pentru Neagandalf):

Stiu in ce an ne aflamwinking..Si cred ca era mai bine ca in 77. Unde oamenii se respectau, si nu se intampla ca AZI! ...Fratewinking...toti pot dace ce vor oh go on.dar macar nuì incuraja mai tare sa faca o prostie laughing)))

| Neagandalf a răspuns (pentru Denisa1399):

Am sa retin ce ai spus:*

23 răspunsuri:
| buzeduulci a răspuns:

Ce ce ce?

| Sheili a răspuns:

Ascultama atent, o spun pe scurt Nu te place! baietii la virsta de 18 ani iau fete mai mici cam de seama ta si le inebuneste in tot felul deci nu stiu fa ce este bine~! si esti mica pina la 15 este viol deci daca vrei ca iubi al tau sa ajunga la puscarie pff poftim! atentie!

| Piticaaaaa a răspuns:

Ai 15 ani. Iti proune asta pe mess. Alooooo, trezeste-te. Cel mai probabil o sa te lase imediat dupa asta...

| neutrino a răspuns:

La 15 ani nu ai ce face mai bun?

| i86e2 a răspuns:

Prima noapte a fost nașpa. Dă-l pe mâna poliției pentru corupere de minore. tongue

| Patricia96 a răspuns:

Doamne,fatăă?
cum sa faci sex? la aceasta varsta.o sa regreti mai tarziuwinkingtreaba ta.

| silvia94 a răspuns:

Nu face asta.eu am facut cea mai mare greseala din viata mea.am iubit un baiat si cu toata ca nu imi doream saimi incep viata sexuala am cedat exact ca o proasta.esti prea mica.asteapta macar varsta de 17 -18 ani.in felul asta risti ca sa nu te mai dezvolti cum trebui.de ex:sa numai cresti cat ar trebui, sa slabesti atre sau s te ingrasi.etc.acum este trebuie ta.tu decizi.dar tine cont si de aceste sfaturi.multa grija

| gabby269 a răspuns:

Vai ce raspuns inteligent ti-a dat Bucsa,imi place,iti dai virginitatea pe un bou care dupa o luna iti da papucii,ca te-a f*tut si acum vrea ceva nou. Dragele mele,trebuie sa va fie frica de asa ceva, pentru ca ala poate are cine stie ce boala, poate ala te foloseste, dupa cum zici, te preseaza sa faci sex cu el, deci nu e tocmai DRAGOSTE.Ca la draoste eu stiam ca vine de la sine nu cu hai hai hai hai....Si revin la Bucsa, dupa acea prima noapte superba, banuiesc ca nu te`ai mai lasat de meserie nu? ca toata lumea vrea numa nopti superbe.Deci,milka,daca vrei sa sfersesti prin a-ti da pumni in cap ca ai facut-o cu unu in calduri si nu cu unu care sa te fi meritat pe bune, da-ti-o cu cine vrei tu.A, si. felicitarile mele Bucsa, cel mai bun raspuns laughing

| LoveMeBabyasdfg a răspuns:

Stiu ca e veche intrebarea, dar sunteti penibili. Vorbiti in nestiinta de cauza.Eu am 15 ani, iar prietenul meu 19.Am facut-o cu el, da si uite ca inca nu s- a despărtit de mine ai suntem de 1 an impreuna.Nu aveti idee cate sacrificii a facut pentru mine, e la facultate si vine in fiecare saptamana sa ma vada, îndura critici si isi risca libertatea.Incetati!

| andr33utza12 a răspuns:

Nu stiu ce sa zic, dar cred ca e prea devreme.gandestete ca o sa fii cu el dar daca te desparti si urmeaza altul si faci la fel si tot asa pana cand iti vei gasi jumatatea si e posibil ca el sa iti aduca mereu de ceea ce ai facut mai gandeste-te, daca te iubeste va mai astepta daca nu e clar ca asta e scopul lui. bafta! :*

| Ciocolathaa explică:

Dyadyana49

| PolitehnicaTimisoara a răspuns:

Daca vrei sa-l bagi la popa sapca bafta

| heilig a răspuns:

E diferenta intre dragoste si sex. Asa ca... gandeste-te bine.

| SoraYoo a răspuns:

Uite...realizezi ca la varsta de 15 ani nu esti destul de dezvoltata pentru a intretine relatii sexuale?
Corpul tau nu s-a format complet, asta insemnand ca actul sexual de la varsta asta, poate dauna corpului in plus sexul nu numai ca afecteaza partea fizica dar si cea mentala...esti doar o pustioaica ca si mine.
Si eu am 15 ani si sfatul meu pentru tine este sa iti traiesti copilaria ta..pentru ca daca tipul te iubeste o sa astepte... daca nu vrea sa accepte inseamna ca nu te iubeste.
Traieste-ti copilaria ca sex o sa faci tu mult si bine la timpul potrivitbig grin

| BAM96 a răspuns:

Eu zic sa faci acest pas doar daca simti ca te merita cu adevarat:* Eu una acum regret ca nu mi.am inceput viata sexuala cu alt baiat. Fa-o doar daca simti ca el este baiatul potrivit si daca ai destula incredere in el. Ma refer sa fi sigura ca nu o sa te paraseasca dupa ce o sa o faci cu el... Nu esti chiar asa mica sa iti incepi viata sexuala. In ziua de azi fetele isi incep viata sexuala de la 12-13 ani. Si nu pune botul la ce zic toti rautaciosi. Nu mai exista nici o fata sa se marite " fata mare". Succes!>big grin

| Denisa1399 a răspuns:

Scuze,poate nu are legatura cu intrebarea, dar te-as sfatui sa nu faci greseala asta..eu cred ca acum este momentul sa te bucuri de viata ai timp sa faci lucrul acesta si mai tarziu, asta a fost doar un sfat.

| Attack_Eliminator_1952 a răspuns:

Asculta aici! Nu fa pasul asta gresit in viata! Esti prea mica pentru a iti incepe viata sexuala! Eu am 33 de ani si am un baietel, dar prima noapte am facut-o la 22 de ani! Ar fi mai bine ca la 19 ani sa incepi viata sexuala! Ai grija de tine!