| anonim_4396 a întrebat:

Hey, prietenul meu nu a mai facut-o pana acum fara prezervativ, si vrea sa o faca cu mine fara, ce ziceti? daca as faceo fara cu el, as putea ramane insarcinata? Vreau sfaturi.

18 răspunsuri:
| Stitch92 a răspuns:

Daca nu ejaculeaza in tine, nu ai e ce sa te temi.

| Nebunatyca69 a răspuns (pentru Stitch92):

Da asa ziceam si eu.

| Oana92 a răspuns:

Pe langa riscul de sarcina exista si riscul sa contactezi o boala. nu face fara prezervativ, o sa regreti!

| Nebunatyca69 a răspuns (pentru Oana92):

Daca nu a mai facut-o cu nimeni fara. nu cred ca ar avea vreo boala.

| Felys a răspuns:

Ai putea sa te protejezi in alt mod, poti lua anticonceptionale locale sau pastile, alegerea iti apartine

| Keith a răspuns:

Normal ca ramai daca nu se protejeaza dar poti sa te protejezi tu cu anticonceptionale ca sa eviti sarcina.Bafta!

| BeautifulAngelOana a răspuns:

DA DA si iarasi DA! Normal ca poti sa ramai insarcinata daca nu folositi prezervativul, dar poti lua anticonceptionale, dar acelea trebuie luate cam 2 saptamani inainte de actul sexual

| ThePunkGuy34 a răspuns:

NU faceti sex neprotejat! Da, ai putea ramane daca din greseala ejaculeaza un pic in vaginul tau.Deci folositi prezervativul!

| MeandYou123 a răspuns:

Daca el vrea asta, faceti, doar sa nu se termine in tine.

| Denisee1 a răspuns:

Doamne,ce copile.Imi vine sa imi fac cruce.Bai fetito, mai bine du-te la scoala sa inveti sa scrii bine si dupa aia sa te culci cu tot orasul.Normal ca ramai insarcinata.N-ai facut nici macar o ora de biologie? Luati-va un prezervativ, nu e scump.

| Nebunatyca69 a răspuns (pentru Denisee1):

Te culci tu cu tot orasu baiwinking

| Nebunatyca69 a răspuns (pentru Denisee1):

Am cerut sfaturi, nu trebuie sa o faci pe desteapta cu mine, fetitowinking

| YnGeRaShMyCuTz a răspuns:

Da... poti ramane insarcinata mai ales daca esti in timpul menstruatiei...

| blackrum a răspuns:

Normal ca exista aceasta posibilitate

| MadyLarysa a răspuns:

Eu cu prietenul meu eram impr de vreo sapt cand am facut-o cu el primadata si nu a folosit prezervativ.Si acum o facem la fel. Daca e sa ramai insarcinata poti sa ramai si cu prezervativ si fara.El se termina in mine si nu am ramas niciodata intr-un an jumate.Nu stiu cum reuseste dar sunt foarte norocoasa.Cu prezervativu nu simnti nici o placere, dar fara el placerea e de 10ori mai mare. Daca ai incredere in el si va iubiti reciproc nu o sa fie atat de nesimntit incat sa te lase gravida.Dar pentru siguranta ta ia pastila de a doua zi si gata.Succes!

| Nebunatyca69 a răspuns (pentru MadyLarysa):

Da.ai dreptate, multumesc pentru sfat :*

| MadyLarysa a răspuns (pentru Nebunatyca69):

N'ai pentru ce. sper ca ti-am fost de folos un pic...te-am pupas si ai grija de tine:*

| fightforyourdreams a răspuns:

Daca nu-ti cunosti foarte bine partenerul nu te sfatuiesc sa incerci nimic, mai ales ca e prima data si pentru el cand o face fara prezervativ, oricum daca vreti foarte tare lucrul asta, puteti incerca fara sa ejaculeze in tine. @MadyLarysa ejaculeaza in tine si nu ramai insarcinata? Poate ai tu niste probleme.