| Cristina11r a întrebat:

Ce este iubirea? Care este definitia iubirii?

Răspuns Câştigător
| Analytical a răspuns:

Daca ti-as putea-o defini, asta nu ar mai fi iubire, se numeste superficialitate. Si-ar pierde valoarea, toata frumusetea si splendoarea sa. E ceva legat de suflet, toata existenta ta este cuprinsa intr-un singur cuvant "dragoste", fata de un iubit sau fata de tot ce te inconjoara. Sti, isi va pierde noima si logica odata cu cuvintele, daca stau sa le parafrazesc. Sesibilitatea este intr-adevar un termen care defineste o astfel de intrebare, nu invers.

31 răspunsuri:
| madyddd a răspuns:

Efortul pe care un barbat il face ca sa se poata multumi cu o singura femeie.

Răspuns utilizator avertizat
| madyddd a răspuns (pentru AskVlad):

Nu! happy

Răspuns utilizator avertizat
| madyddd a răspuns (pentru AskVlad):

Cand folosesc un cuvant, inseamna exact ce am dorit eu sa insemne - nici mai mult, nici mai putin.

Răspuns utilizator avertizat
| madyddd a răspuns (pentru AskVlad):

rolling on the floor) e prima data cand pic la ceva.
nici la examene n-am picat. rolling on the floor)

Răspuns utilizator avertizat
| madyddd a răspuns (pentru AskVlad):

Da, ai inteles perfecthappy
e mai greu ca barbatul sa se multumeasca cu o singura femeie, nu-i asa?

Răspuns utilizator avertizat
| madyddd a răspuns (pentru AskVlad):

Am spus eu cumva ca fetele nu inseala? lasa ca nici noi nu suntem usa de Bisericalaughing) am eu o placere sadica de a stoarce vlaga din orice baiat cuminte care imi iese in calebig grin

Răspuns utilizator avertizat
| madyddd a răspuns (pentru AskVlad):

laughing) tu vrei acum sa ne luam la contraziceri?!?! nu de alta dar chiar n-am chef sa ma cert cu tine pe subiectul "cine inseala mai mult"...
referitor la glumele tale...stai linstit eu le agreez foarte binehappy

Răspuns utilizator avertizat
| madyddd a răspuns (pentru AskVlad):

Sa stii ca femeiile nu inseala ci cumparahappy

Răspuns utilizator avertizat
| madyddd a răspuns (pentru AskVlad):

Ma intrebi pe mine? laughing nu sunt baiat

Răspuns utilizator avertizat
| madyddd a răspuns (pentru AskVlad):

Cumpara naivitatea barbatiilorlaughing)

Răspuns utilizator avertizat
| madyddd a răspuns (pentru AskVlad):

Tu ai o problema cu minelaughing)... vrei sa ne certam?!?!

Răspuns utilizator avertizat
| madyddd a răspuns (pentru AskVlad):

Vlad,draga, nu vreau sa ma cert cu tinehappy imi esti atat de simpatic...
dar nu-mi plac micile "intepaturi" pe care le facilaughing)
am si eu o curiozitate... in ce zodie esti?

Răspuns utilizator avertizat
| madyddd a răspuns (pentru AskVlad):

laughing) ce coincidenta, imi face placere eu sunt leoaica...

Răspuns utilizator avertizat
| madyddd a răspuns (pentru AskVlad):

Nu,nu... e o problema aici! tu trebuie sa fi de acord cu minelaughing)

Răspuns utilizator avertizat
| Solanoo a răspuns:

Iubirea este telul, daca nu ar fi iubire nimic nu ar fi.winking Bafta! Sper ca te-am ajutat!

| anonimca54 a răspuns:

Iubirea este cel mai frumos lucru din lume.Indiferent fata de cine o porti happy Eu cred ca ea nu are definitie pentru ca este diferita si difera de la persoana la persoana happy

| alexyis a răspuns:

Hmm,dacă știi ce este iubirea și definiția ei, nu mai ai motiv pentru a trăi happy