| pisiscumpika a întrebat:

Ce este masturbarea si cum va masturbati?

5 răspunsuri:
| fabiola a răspuns:

Cand o sa te maturizezi vei intelege ca intrebarea este de-a dreptul ridicola!

| Foca a răspuns:

Buna pisilaughing, masturbarea tine locul unie partide de sexwinking. Fetele se masturbeaza diferit de baieti, fetele se freaca pe piz.a, iar baieti o iau in mana si o dau jos sus jos suslaughing si asta e tot te simti binewinking
SUcces.
Ciaowinking

| rony a răspuns:

Obtinerea placerii fara a folosi pentru aceasta organul genital al partenerului.Metode sunt multiple, tine de imaginatia celui care o face.Ptr fete sunt destule jucarii ce imita organul sexual al baiatului(de preferat sa nu folosesti obiecte care ti-ar putea crea accidente).

| ledzeppelin a răspuns:

Mai nou pe TPU se numeste ''marsupiat''nu stiai?=))Uite link: http://www.tpu.ro/......-aparitia/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. Este autoexcitarea, obtinerea orgasmului stimulandu-ti organele genitale cu mainile sau cu diferite obiecte.
2. Am si alte treburi.