| elisa103000 a întrebat:

Ce fac daca ma simt atrasa de profu de sport? cred ca are 29 -30 de ani dar arata super bine... si in plus ma atrag barbatii maturi
App: eu am 14 ani big grin

Răspuns Câştigător
| Emilian65 a răspuns:

Mai Elisa, lasa profu sa-si faca meseria pentru care este platit si tu vezi-ti de cartea ta.

| elisa103000 explică (pentru Emilian65):

Numele meu e gabriela. Si vreau sa il las in pace crede-ma, dar nu pot laughing

| Emilian65 a răspuns (pentru elisa103000):

Pai daca te cheama Gabriela, de ce te-ai afisat cu numele de elisa103000?

14 răspunsuri:
| RxTx a răspuns:

Nimeni nu se risca sa faca ceva cu un copil de 14 ani pentru ca va ajunge la puscarie.
asa ca astepta si tu macar 2 ani.
Daca erai mai marisoara si nu se mai numea pedofilie happy

suntserios
| suntserios a răspuns:

Gandeste te ca daca nu il lasi in pace face puscarie

| Giulia97Anna a răspuns:

Nu esti decat un copil care s-a indragostit. Sfarsit!

| SkyPilot a răspuns:

Ai putea sa cauti pe net povestea aia de acum cativa ani cu profu' de sport de la Jean Monet si cu parca Oana o chema.
In America de Nord profesorii care au relatii cu elevii lor isi pierd slujba si pot face si inchsoare.
Lasa-l in pace, ca o sa fie foarte rau pentru voi amandoi.

| Dariusuu a răspuns:

Eu cred că e timpul să-ţi bagi minţile în cap.

E mai sănătos aşa.

| Alcyon a răspuns:

Toate fetiscanele au fantezii cu profesorii lor. Nu esti nici prima, nici ultima. De la vis pana la realitate insa, e cale lunga.

| grab a răspuns:

Nu prea aveti cum sa va desfasurati in regula pe la scoala, plus ca el nu isi risca libertatea pentru a te baga pe tine in seama. vezi-ti deocamdata de d-aia mai tinerei.

Răspuns utilizator avertizat
| Xpressurself a răspuns:

Si daca te place nu isi risca meseria mai ales ca esti eleva lui.

| romarios70 a răspuns:

Trebuie sa fii cumintica pana la 18 ani.

| AndreeaCaramlau a răspuns:

Eu cred ca îti cam place shaorma de mica si la 18 ne faci cu mana din Germania