| fana1fp a întrebat:

Am 19 ani.Nu stiu de ce sunt atrasa de barbatii mai maturi, am problema asta de la 16 ani.Am avut relatii cu baieti mai tineri dar nu ii plac, nu ma simt atrasa de ei ca de cei mai invarsta.De ce mi se intampla asta? E ciudat dar imi plac barbatii mai maturi chiar de la 40 in sus.E ceva in neregula cu mine?

5 răspunsuri:
| mimiwewem a răspuns:

Poate îți place că sunt mai maturi și au trecut prin viață. Nu te critic.

| neutrino a răspuns:

Da, e pacat ca nu esti in stare sa te bucuri de dragostea curata si inocenta a unui tanar de varsta ta. In rest, nu putem si nici nu avem dreptul sa judecam gusturile altora.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce răspunsuri amuzante ai primit. laughing Ăla dă cu tine de toţi pereţii din cauza celor afirmate de tine, după care afirmă senin "nu trebuie să-i judecăm pe alţii". Aialaltă te trimite la psiholog, deşi tu în mod voluntar te simţi atrasă de bărbaţii în vârstă.

| b0denN a răspuns:

Du-te la un psiholog!

| pablo69benidorm a răspuns:

Vă place bunicii happy