| anonim_4396 a întrebat:

Ce fac sa se indragosteasca o fata de mine?

Răspuns Câştigător
| Marius2011 a răspuns:

Pt inceput te aranjezi si u aspectul e cap 30%. ma rog dupa aia cel mai important este sa fi : amuzant,vorbaret,gentil, atent si grijuliu asta apreciaza cel mai mult o fata, dar depinde si de fata daca iti place o fata apropiata. colega vecina ia-ti inima in dinti si apropiete de ea incepe sa vb mai mult cu ea iar dupa aia scoate-o in oras si acolo o sa incepi sa fi atent cu ea si uite asa iti faci o iubita

3 răspunsuri:
| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Fii tu însuţi.

| PinkStyle a răspuns:

Fii tu insati!>:d< daca e sa te placa o sa te placa asa cum esti nu trebuie sa te dai vreun Superman sau ceva, doar vorbeste cu ea, si arata-i ca esti un baiat de treaba si cu un caracter frumos ( majoritatea fetelor apreciaza asta si cand un baiat acorda atentie maxima fetei ). [ in fine daca esti asa ] Bafta:*!

| TamaieSRL a răspuns:

Laba!