| Emi_7771 a întrebat:

Cum pot sa fac o fata sa se indragosteasca de mine?

Răspuns Câştigător
| LoVeIsMyAir a răspuns:

Dragostea este pentru filme, realitatea e mult mai dura, oricum fetelor le plac baietii puternici, haiosi, draguti si intelegatori, sper ca te-am ajutat, aa si nu te da mare in fata fetei pe care vrei sa o cuceresti, succes!

3 răspunsuri:
| Rashidd a răspuns:

Trebuie sa vina de la sine, nu te da drept alta persoana, fii tu insuti, bafta!

| SkittSaysWtf a răspuns:

Totul trebuie sa vina de la sine! Nu sa fii altcineva. Spune glume,vedeti ce aveti in comun, povestiti, adica sa va cunoasteti! Apoi veti vedea daca poate merge relatia.
O zi buna.

| NemNUZ a răspuns:

De ce ai pus cuvantul,, o fata'' sunt miliarde daca nu te iubeste ia, eu zic sa o cam lasi balta