| ashmeker a întrebat:

Cum sa fac o fata sa se indragosteasca de mine @? funda plz

7 răspunsuri:
| PoUfOuLeTe a răspuns:

Buna! Depinde de la fata la fata,la una e suficient sa te duci cu o floare,la alta cu o bijuterie.
In primul rand fi cu insuti, sa te placa asa cum esti tu si in al doilea rand impresioneaza cu gesturi micute, cu o floare, cu o ciocolata, cu o poezie.Insa daca fata nu te place, asta e... dragostea cu forta nu se face!
Bafta!

| volum a răspuns:

Aici nu tine de noi, de sfaturile noastre daca iubesti o fata mergi pe ideea ca va fi a ta lasate purtat de val, gandeste-te numai ca e a ta ca nu are pe nimeni si bagai si putina vreajeala dar merge doar daca iubesti pe cineva ca nu poti face asta doar de proba pe alta ca iti trebuie ceva timp dar sa fi sigur ca dupa vrajeala, iubyre vine si o parte de durerewinking cauta pe net poezii, melodii de dragoste si ia cate un vers doua si adaugale cate cevawinking de ex la ochi albastri spune-i "cand te privesc in ochii simt ca tot inot pana la tine intro mare fara sfarsit" dar daca are ochii verzi spune-i ca "cand te privesc in ochii vad poiana inverzita unde vom avea prima intalnire" si la caprui... e mai greu dar oricum daca chiar iubesti persoana respectiva iti va fi usorwinking si sa nu fi timid ca nu-ti va prinde foarte bine

| Vvistula a răspuns:

Zi direct ca o placi chiar daca nu e asa, ea o sa zica la fel iti garantez mai ales cand e luata prin surprindere sau ca in multe cazuri o sa iti spun ceva ce nu te va face fericit

| neutrino a răspuns:

Transforma-te intr-un fat frumos destept si cu bani. Bafta!

| b34TdoWnLiV3 a răspuns:

Fi misterios in primele 3 zile,iar dupa aceea intra in viata ei, fi atent la ce ati spune tot timpu(asta le place la fete), ajut-o cu sfaturi, vezi ce ai place ce nu, consoleazo cand e suparata.Succes in continuare. Funda?

| ashmeker explică:

))))((((((((((((((((

| ashmeker explică:

Am 12 ani