| Sweet111 a întrebat:

Ce faceti cind o lisbi va place? cum scapati de ea?

Răspuns Câştigător
| AlysaAly a răspuns:

Nu mi s-a intamplat asa ceva pana acum da sigur daca ii zic ceva da masa sau da neamu ei poate pleaca si ma lasa, daca nici asa nu merge plan B...iti dau 1 iti dau 2 iti dau 3 si sa vezi cum tio iei de-o sa pleci si n-o sa mai vrei

6 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Ia-ti un pitbull, un rottweiler...

| Азбука a răspuns:

De unde stii ca acea persoana este "lisbi"?

Răspuns utilizator avertizat
| RaZ4Ing a răspuns:

Ma daca tu stii ca e lesbi nu stiu. fa`ti gagic cat mai repede si treci pe langa ea sau pune`l pe gagicut`o s`o maardeasca pe aia si te desp de el. nu te atasa de el prea mult!

| OneMoreChance a răspuns:

Simplu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ii arat atractia mea pentru sexul opus.