Întrebare recomandată | anonim_4396 a întrebat:

Ce faceti sa scapati de mahmureala?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Ellenaroxy a răspuns:

Incearca sa mananci mult daca esti dimineata mananca o ciorba acra sau din astea la plic dupa masa cartofi prajiti dar mult iar seara o mancare tot asa mai acrisoara... si mult mult somn daca poti si sunt sigura ca pe parcursul zilei nu o sa mai simti decat oboseala si ameteala daca ai baut foarte mult daca nu. nu o sa mai ai nici greturi si tot asa

4 răspunsuri:
| IMC90 a răspuns:

Depinde cat e de grava si ce optiuni am in casa...

| Arthur a răspuns:

Una mică şi o ciorbă de burtă.

Răspuns utilizator avertizat
| konfing a răspuns:

Baga muraturi! si gata