| Bogdan_1579 a întrebat:

@ fete-faceti sex oral cu prietenul daca prietenul nu va face?

Răspuns Câştigător
| Jack a răspuns:

Deci happy o intrebare similara cu a ta e " fetelor va place numele Bogdan ", nu poti generaliza happy unele vor spune nu altele da happy! Ei si aici o sa fie fete mai mici si virgine care mai mult de un pupic pe buze nu o dat si cred ca dau niste sfaturi foarte bune si o sa spuna "NUuuu vai asa ceva eu nu fac nici daca primesc "bla bla si peste 2 ani afli ca esti cam singuru dintre prietenii tai la care nu ti'a facut o m****e si sunt fete care o depasit copilaria si sunt mai mature care o sa iti spun ca da, dar prefera sa li se faca si lor ca asa e normal happy sau altele ca atata timp cat partenerul nu ofera nici ele nu oferahappy Esti "Barbat " tu ar trebui sa oferi primul happy asa macar o sa fi surprins dupa asta cat de usor o sa treaca la fapte din propria initiativa.Sa inteleg prin intrebarea asta ca nu vrei sa' faci ei? din asta trag 2 concluzie.1)nu iti prea place fata dar ai vrea sa-ti faca un oral 2 )esti cam copilas. Desi cred ca e prima varianta happy! Sti cum se spune "daca 9 din 10 femei fac sex oral, dc nu fac 10 din 10? waiting " laughing

3 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Mult prea personala intrebarea ta, nici prietenul cel mai bun nu-i nevoie sa stie ce faci tu in patul tau, Ajunge ca stii tu...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lol
normal ca nu:X