| Gagikaru a întrebat:

Ce faceti in timpul orelor de liceu?rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor

12 răspunsuri:
| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Eu în liceu scriam versuri pentru o carte, cu dorinţa de a o publica, pe lângă faptul că mai adunam ceva informaţii şi primeam stima profesorilor...

| SpecialGirl a răspuns:

Biletele happy

| ImHereForYou a răspuns:

Yo dorm la ore ca sa nu imi fie somn seara...ca sa ma pot juca la pc!

| Gagikaru explică:

Altceva?

| puishor69 a răspuns:

Eu chiuleam.

| ionut1369 a răspuns:

Somn sau chiulhappy

| RoXyRaLu a răspuns:

Biletele

| LeganzaMoonwalker a răspuns:

Sex

| Adliii a răspuns:

Trimit Mesaje rolling on the floor

| UtilizatorFaraNume a răspuns:

Ma scobesc in nas si lipesc mucii pe sub scaun.

| MeOMGirlOSTangelEAH a răspuns:

Pai e simplu. Chiulesti cu colega/colegu de banca mergeti in apatele liceului si la lingeti pana vi se apleaca.Sau iti iei un telefon si o suni pe profa de desen sa ii spui ca o iubesti ( bravo ba cosminewinking ). Dormi ca sa nu fi obosit la 3:00 dimineata cand te pui la pc.Sau pur si simplu scoti tigarile din buzunar si o tragi pe sistem nervos la istorie si biologie ( maine facem la fel nu andra? )

Daca faci si tu la fel treci si tu ca soramea cu 5, 67winking

| Ioana103 a răspuns:

Eu la ora de engleza dormeam cu colega mea de banca deoarece profa ne zicea sa stam cuminti daca nu vrem sa invatam.la ora de istorie stateam foarte cuminti ca aveam o profa a dracu si ne asculta ora de ora pe toti si nimeni nu scapa.la prima ora dimineata nu am ajuns cam 75% din tot anul scolar.la ultimele 2 ore sau ultima ora am chiulit toata clasa cam 60% din anul scolar.eu cu colega de banca un pic mai mult.si mai sunt cateva ore naspa.in rest plictiseala maxima si barfa multa.cu toate astea am terminat toti cu bine happy