| Ilyncutz a întrebat:

Stiu ca, cam toti nu prea mai asculta lectia la scoala in timpul orelor,... e si normal... laughing, sunt rari uniii care mai sunt extrem de atenti la oralaughing si eu la fel, laughing, si ce faceti in timpul orelor?

Răspuns Câştigător
| xlmpq a răspuns:

Pai joi in ora de romana era sa adorm

iar colegu meu de banca miercurea trecuta, la biologie a adormit, stam in ultima banca... sunt unele ore foarte plictisitoare in care nu vad ceva mai bun de facut laughing

6 răspunsuri:
| noktambul a răspuns:

De ce consideri ca e normal sa nu asculti lectia la scoala? Daca te plictisesti in timpul orelor, de ce te mai duci la scoala?! Fa bine si asculta ce scoate pe gura proful sau profa ca poate o sa-ti ramana ceva folositor in capatana aia a ta in care creierul tau sta foarte, foarte lejer!

| Damii a răspuns:

Mai desenez, il mai stramb pe prof cand e cu spatele, ma holbez pe pereti...nu ai cum sa te plictisesti!

| minnieee a răspuns:

La materiile importante şi la cele care îmi plac sunt atentă.
La restul, depindehee hee. desenez, vorbesc.

| AmyAmaLyAAA a răspuns:

La materii gen romana,mate,franceza sunt atenta(nu ca mi-ar placea ce se discuta, dar n-am cum sa stau degeaba ca ma vede profa laughing )la celelalte, desenez sau vb cu colega mea de banca(sau prin biletele cu alte colege)...tu ce faci?

| Sebby a răspuns:

Jucam carti, ascultam muzica la casti, vorbim thinking(asta daca stai mai in spate rolling on the floor )

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Atunci de ce mai mergeti la scoala? Pentru a respira aerul din clasa degeaba? "E si normal"- ce e asa normal? In timpul orelor ascult.Este adevarat ca sunt unele ore in care profesorul este cel care nu face nimic si atunci chiar e normal sa ai alte activitati.